Çözüldü Prime Gaming etkinleştirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Arkadaşlar, aşağıdaki fotoğraftaki gibi bu sorunu yaşıyorum, telefon numaram ise ekli ve bu sorunu çözemiyorum. Amazon Prime Video'ya girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

1626802314041.png

Çözüm
Sorunum çözüldü;
Buradan (İngilizce dilinde konuşuyorlar.) müşteri hizmetleri ile konuştum, sorunumu anlattıktan sonra bana "Amazon Prime ABD toprakları üzerinde kurulu, Amazon Prime'ı iptal edip Türkiye toprakları için yapacağım, kabul ediyor musunuz? (Türkçe çevirildi)"
söyledi ve ben ise kabul ettim, arkadaş Prime hesabımı iptal etti (deneme süresi bitmedi ve herhangi bir ücret ödemedim) bana bu adresten Amazon Prime aboneliğimi tekrardan başlatmamı söyledi ve ben başlattım ve sorunum çözülmüş oldu.
Sorunum çözüldü;
Buradan (İngilizce dilinde konuşuyorlar.) müşteri hizmetleri ile konuştum, sorunumu anlattıktan sonra bana "Amazon Prime ABD toprakları üzerinde kurulu, Amazon Prime'ı iptal edip Türkiye toprakları için yapacağım, kabul ediyor musunuz? (Türkçe çevirildi)"
söyledi ve ben ise kabul ettim, arkadaş Prime hesabımı iptal etti (deneme süresi bitmedi ve herhangi bir ücret ödemedim) bana bu adresten Amazon Prime aboneliğimi tekrardan başlatmamı söyledi ve ben başlattım ve sorunum çözülmüş oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim de deneme sürem bitmişti. Yeni üyelik açtım kart ekledim. Başlıktaki gibi deneme sürem başlamıştı Video kısmında da sorun yoktu. Ama Gaming kısmı etkinleşmiyordu, telefon numarası istiyordu. Telefonumu yazıyordum ama eski hesapta kullanıldığı için başlıktaki hatayı alıyordum.

Çözümü de eski hesaba girip oradan telefonumu sil deyip kaldırttım. Böylece yeni hesaba telefonumu ekleyebildim. Gaming etkinleşti.

Sorunum çözüldü;
Buradan (İngilizce dilinde konuşuyorlar.) Müşteri hizmetleri ile konuştum, sorunumu anlattıktan sonra bana "Amazon Prime ABD toprakları üzerinde kurulu, Amazon Prime'ı iptal edip Türkiye toprakları için yapacağım, kabul ediyor musunuz? (Türkçe çevirildi)"
Söyledi ve ben ise kabul ettim, arkadaş Prime hesabımı iptal etti (deneme süresi bitmedi ve herhangi bir ücret ödemedim) bana bu adresten Amazon Prime aboneliğimi tekrar başlatmamı söyledi ve ben başlattım ve sorunum çözülmüş oldu.

Dost sağ ol bende çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı