Prime Gaming nedir?

İşte cahillik senin gibi aydın insanlar sayesinde yok edilecek sağ olasın filozof.

Oyunları ne üzerinden oynuyorum mesela Wolfesntein verdi bu oyunu nasıl oynayacağım?

Genelde GOG'tan veriyorlar oyunları ama bazen Epic, Origin veya Ubisoft Connect'ten de verebiliyorlar oyuna göre.

Hocam Amazon Prime dediğimiz olay her ay farklı oyunlarda ekstra içerik veriyor ve ücretsiz oyunlar dağıtıyor(Wolfenstein gibi). Bir ara Papara ile birlikte 4 liraya alınabiliyordu. Birde Prime Video var. Dizi, Film vs. var sanırım onla çok ilgilenmediğim için bilmiyorum. Verdiği oyunlar çok iyi oyunlar değil ama arada güzel oyunlar verdiği de oluyor.
Genelde GOG'tan veriyorlar oyunları ama bzen Epic, Origin veya Ubisoft Connect'ten de verebiliyorlar oyuna göre.
Platformlar değişiyor. Kendi Launcherları, GOG, Epic Games, Microsoft Store vb.
Hocam size oyun kodu veriyor. Wolfenstein kodunu GOG Launcherı üzerinden alabiliyorsunuz. Bu diğer oyunlarda değişiklik gösterebilir.
Teşekkür ederim cevap için. Anladım her şeyi sayenizde.

Teşekkür ederim. Amozon üzerinden yapacağım kargolarda ücertsiz mi oluyor cidden teşekkür ederim.
Büyük ihtimalle oluyordur. Onunla ilgili pek bir bilgim yok. Ancak benim bildiğim sadece Amazon Prime ile kargolar ücretsiz oluyor. Ancak doğruluğundan şüphe edebilirsiniz. Biraz araştırmakta fayda var.

Büyük ihtimalle oluyordur. Onunla ilgili pek bir bilgim yok. Ancak benim bildiğim sadece Amazon Prime ile kargolar ücretsiz oluyor. Ancak doğruluğundan şüphe edebilirsiniz. Biraz araştırmakta fayda var.
Zaten oyun önemli hocam yine de alınır kargo olmasa bile 7 Tl bir şey değil.

Savaşa* Ayırmak* olacak

Evet cahil oldugunu bayağı belli ettin ama sorun yok. Hayir Launcher'i yok ustun uyelik tarzi oyunlar var Game Pass tarzi seyler var.

Amazon Prime her bilmeyen cahil her bilen dahi mi oluyor. Bu bilgiyle kendini bilgest mi sanıyorsun. İki kelime bilgi paylaşçan insanları aşağılamadan paylaş.

Genel olarak yukarıda anlatılanlar gibi ama birkaç ekleme yapayım. Prime aldığınızda eğer yaşadığınız şehirde destekleniyorsa akşama teslim veya ertesi gün teslimden yararlanabiliyorsunuz, kargo da bedava tabii ki. GOG, Epic Games, Legacy Games, EA Launcher ve Amazon Games platformu üzerinden oyun veriyor.

Oyunları ne üzerinden oynuyorum mesela wolfesntein verdi bu oyunu nasıl oynayacağım?

1 seferliğime almıştım, gog.com ve kendi oyun platformlarından hediye etmişlerdi. Kendi platformlarındakini Prime bitince otomatik bir şekilde kaybediyorsunuz. Ama gog.com bağımsız bir şirket olduğu için onlar kalıcı oluyor. Bence 8TL çok ucuz bir meblağ, zam yemediği sürece her ay almak sorun çıkarmaz.

Geri
Yukarı