Prime Gaming hediye talep edilen LoL hesabını değiştirmek

Riot ilgilenmiyor bu konuyla. Ticket atman önemli değil.

"Amazon Prime hesabınıza yanlış Riot hesabını bağladıysanız hesabınızdan çıkış yapın, ardından bu bağlantıya giderek hesap bağlama işlemini tekrar gerçekleştirin. Her içerik paketinin bir Amazon Prime ve Riot hesabı tarafından yalnızca bir defa kullanılabileceğini unutmayın."

Sen adamın dibisin, çok sağ ol vallahi çıldırıyordum :D

Riot hesabından nasıl çıkış yaptınız?
Varsayılan tarayıcınızdan RiotGames sitesine giriş yapmış olduğunuz hesabın çıkışını yapacaksınız. Ardından Prime Gaming sitesine giriş yapıp verdiğim linkten yeniden giriş yapıp hediyenizi öyle alacaksınız.

Varsayılan tarayıcınızdan RiotGames sitesine giriş yapmış olduğunuz hesabın çıkışını yapacaksınız. Ardından Prime Gaming sitesine giriş yapıp verdiğim linkten yeniden giriş yapıp hediyenizi öyle alacaksınız.
Çözdüm hocam sağolasınız, ben Amazon'dan çıkış yapacağım sandım. İyi forumlar.

Merhaba benim 2 Twitch hesapım vardı Twitch Prime ücretsiz olunca 1 tanesine 1 LoL çarımı hediye aldım 2. çarımada diğer LoL çarıma hediye almak istiorum fakat 2. Twitch Prime hesapımda 1. LoL çarımı söylüyor ve başka hesap bağlamamı söylüyor verdiği linkten çıkış yaptım ama hala ödül aldığım LoL çarım var ödülü almadım ama bu ödül başka bir Riot hesapıyla bağlı diyor bağladığım Riot çarını değiştiremiyorum bunun bir yöntemi var mıdır acaba yardım edebilirseniz sevinirim
Riot hesabınızdan çıkış yapıp bağlantıya tıklayarak yeni hesabın bilgilerini girmeniz gerekli.

Riot ilgilenmiyor bu konuyla. Ticket atman önemli değil.

"Amazon Prime hesabınıza yanlış Riot hesabını bağladıysanız hesabınızdan çıkış yapın, ardından bu bağlantıya giderek hesap bağlama işlemini tekrar gerçekleştirin. Her içerik paketinin bir Amazon Prime ve Riot hesabı tarafından yalnızca bir defa kullanılabileceğini unutmayın."

Çok sağ olun hocam ya 😍

Geri
Yukarı