Prime OS Açılmama Sorunu

Exinie

Kilopat
Arkadaşımın bilgisayarına Pubg Mobile oynamak için PrimeOS kurduk , Kurulumdan sonra açıldı fakat yeniden başlattıkdan sonra açılmamaya başladı , bilgisayar açılırken Grub menusünden PrimeOS' u seçiyoruz. Sonra "Detecting PrimeOS , found at /dev/sda5" yazısı geliyor, birkaç saniye sonra ekran kapanıyor ve tekrar Grub menüsü geliyor, bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştırmayı başardım EFI'sini Windows bootloader yanına kuruyor BIOS'da güvenilen EFI dosyalara girip Boot içerisinden seçip Secure Boot devre dışı yaptıktan sonra öne alıp Prime osu başlatabilirsiniz uzun uğraşlar sonucunda çözdüm başka karşılaştığım problem olursa çözümler için yine fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Çalıştırmayı başardım EFI'sini Windows bootloader yanına kuruyor BIOS'da güvenilen EFI dosyalara girip Boot içerisinden seçip Secure Boot devre dışı yaptıktan sonra öne alıp Prime osu başlatabilirsiniz uzun uğraşlar sonucunda çözdüm başka karşılaştığım problem olursa çözümler için yine fikir alışverişinde bulunabiliriz.
Kardeş nasıl becerdin biraz anlatırmısın aynı sorun ben de de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı