Printer alırken nelere dikkat edilmeli?

Kartuşluda o zaman.
Onu bilmiyorum ama bu tanklılarda bu sorunu çok duydum en az 15 günde bir çıktı almak gerekiyormuş.
Alayım evde dursun diyorsanız fazla da işiniz olmayacaksa lazer alın.
Kendi kendini temizleyebiliyor genellikle. Uzun süre kullanmadıktan sonra bir şey yazmaya çalışırsanız ilk kağıdı yazması uzun sürüyor ve ilk kağıdı düzgün yazmıyor, fakat ilk kağıttan sonrasında sorun yok.(Tanklı yazıcı kullanıyorum ve nadir kullanıyorum.)
Bazen kendi kendine de yapıyor

Tanklı alın bence.

Onu bilmiyorum ama bu tanklılarda bu sorunu çok duydum en az 15 günde bir çıktı almak gerekiyormuş.
Alayım evde dursun diyorsanız fazla da işiniz olmayacaksa lazer alın.

Bazen kendi kendine de yapıyor
Linkini attığım yazıcılardan Canon Pixma G2411'i kullanıyorum, 2 ay bir şey yazdırmadım daha sonra "Nozzle Check" sayfası yazdırdım ve sonuç gayet normaldi, sayfa hala bende duruyor isterseniz fotoğrafını atabilirim.

Canon yazıcı yazılımları da bu şekilde;

1591088336810.png

1591088318224.png

Ben bunu kullanıyorum memnunum. 3000 sayfayı devirdim.
Telefondan , tabletten girebilme açısından çok iyi.
787 TL'ye Vatan'dan almıştım.

Evime bir yazıcı almak istiyorum ve internette nasıl bir şey almam gerektiğine karar veremedim.
Ucuza kaçayım derken de yazmayıcı almayasınız?
Bu konular hakkında yaşadığım deneyimler sonucunda yazdığım bir yazım var okumanızı öneririm.
(Benim ilk yazıcıma büyük bütçe ayrılmıştı. Ama kartuşlu olduğu için yazmayıcıya dönüştü. Halen daha kartuşlu cihazlar satıldığı için bu yazıyı kaleme aldım.)

Kartuşlu mu mürekkepli mi daha iyi vs. konularda yardımcı olabilir misiniz?
Kartuşlu değil de tanklı daha iyi.

Tanklı alın bence.
Bence de.
Ben de kendi kullandığım yazıcı olan Epson L4160'ı önerebilirim. :)

Ucuza kaçayım derken de yazmayıcı almayasınız?
Bu konular hakkında yaşadığım deneyimler sonucunda yazdığım bir yazım var okumanızı öneririm.
(Benim ilk yazıcıma büyük bütçe ayrılmıştı. Ama kartuşlu olduğu için yazmayıcıya dönüştü. Halen daha kartuşlu cihazlar satıldığı için bu yazıyı kaleme aldım.)

Kartuşlu değil de tanklı daha iyi.

Bence de.
Ben de kendi kullandığım yazıcı olan Epson L4160'ı önerebilirim. :)

Aynen öyle hocam.
Eski yazmayıcım Epson kadar yapmıyordu ama HP deskjet 5525 idi.
200 liraya kartuş alıyorduk 100 sayfa bitmeden kartuş bitiyordu. Şimdide yazıcı başı bozuldu kartuşu yok ama tarayıcı özelliği kullanılıyor neyseki.

Yeni konular

Geri
Yukarı