Prison Break Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

İlk sezon harici rezil bir dizidir.

Hocam 'rezil' biraz fazla oldu bence. Güzel dizi aslında. İlk 3 sezondan sonrası izlenmez benceç

3. sezon çok sıkıntı ya. Bende bir ara bırakmayı düşünmüştüm. Ama 4. sezon 3 ve 5 arasındaki en iyi sezondu bana kalırsa. Çoğu kişi 3 de bıraktığı için 4. sezonun ne kadar güzel olduğunu bilmiyor.

Yorumlarda hep ilk 3 sezonu iyi 3'ten sonrası izlenmez diyorlardı.

Aynı adamın üç farklı hapishaneden kaçabilmesi etik değil, diziyi gereksiz uzattılar. Ama bu dizinin harika olmasını değiştirmiyor tabi. Bizi duygusal olarak her bir karaktere bağlayabiliyor ve sürekliliğini devam ettiriyor. En iyi yapımlardan biri benim için.

Hocam 'rezil' biraz fazla oldu bence. Güzel dizi aslında. İlk 3 sezondan sonrası izlenmez benceç

Yorumlarda hep ilk 3 sezonu iyi 3'ten sonrası izlenmez diyorlardı.
5. sezon çıkmamalıydı orada hemfikirim ama 4. sezon için kesinlikle böyle düşünemiyorum. Kötü yanları var elbet sürekli aynı şeyler scylla toplama şirketle uğraşma falan karakterlerin ölümleri de geldikçe insanı boğuyor ama 3. sezon 4 den daha kötüydü bence.

Aynı adamın üç farklı hapishaneden kaçabilmesi etik değil, diziyi gereksiz uzattılar. Ama bu dizinin harika olmasını değiştirmiyor tabi. Bizi duygusal olarak her bir karaktere bağlayabiliyor ve sürekliliğini devam ettiriyor. En iyi yapımlardan biri benim için.
Gerçek hayat değil ki bu. Neden etik olmak zorunda ki? Gerekirse 10 defa kaçsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı