Priz gücü yetersiz olduğunan telefon hızlı sarj olmuyor

Dehaistekanka

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi geceler. Benim telefonum hızlı şarj şu an olmuyor ve teyzeme gittim. Taktım orada oluyor, ikimizde aynı sitedeyiz aynı zamanda binalar yapıldı. Onda telefonum hızlı şarj oluyor ama kendi evimde olmuyor. Bunun sebebi nedir? Priz değiştirsem ne olur? Bunun yüzünden ekran kartım falanda yandı.

Arkadaşlar, iyi geceler. Benim telefonum hızlı şarj şu an olmuyor ve teyzeme gittim. Taktım orada oluyor, ikimizde aynı sitedeyiz aynı zamanda binalar yapıldı. Onda telefonum hızlı şarj oluyor ama kendi evimde olmuyor. Bunun sebebi nedir? Priz değiştirsem ne olur? Bunun yüzünden ekran kartım falanda yandı.
Schneider Electric APC 5'li Akım... Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz 230V : Amazon.com.tr: Yapı Market bu ürünü yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum gayet hızlı şarj ediyor + olarak yıldırım düşmüştü ondan da korudu. Hem PC için aldım hem telefon için.

Hocam telefon hızlı şarj olmuyorsa o prizden çekin hemen, ben 2 gün önce aynı olayı yaşadım ve şu an bataryam ölü. Telefon sıkıntılı sanıp şarj'dan tak çıkar yaptmıştım birkaç kere ve batarya şu an iPhone bataryalarına döndü.

Prizden kasıt biraz detay verebilir misin?
Duvar prizinde mi sorun yaşıyorsun yoksa uzatmalı prizde mi sorun yaşıyorsun. Duvar prizlerinde USB var onu mu kullanıyorsun?

Prizden kasıt biraz detay verebilir misin?
Duvar prizinde mi sorun yaşıyorsun yoksa uzatmalı prizde mi sorun yaşıyorsun. Duvar prizlerinde USB var onu mu kullanıyorsun?
Bak ben üçlüde kullanıyorum şarj aletim üçlüye takılı şu an ama ev eski binalar direk eski ondan dolayı mı bilmiyorum ama evdeyken hızlı şarj olmuyor aynı sitede oturduğum aynı zamanda yapılmış teyzemin evinde oluyor.

Bak ben üçlüde kullanıyorum şarj aletim üçlüye takılı şu an ama ev eski binalar direk eski ondan dolayı mı bilmiyorum ama evdeyken hızlı şarj olmuyor aynı sitede oturduğum aynı zamanda yapılmış teyzemin evinde oluyor.
Üçlü yerine direkt ana hatta bağlayıp dener misin? Sorun üçlüde de olabilir.

Bilgisayara yıldırım çarptırmayı nasıl başardınız?
4 katlı apartman da oturuyoruz, çevrede en yüksek bina bizim + olarak Paratoner olduğu için bizim binamıza düştü yıldırım. 2018'de yine düşmüştü bu önerdiğim priz olmadığı için PC, TV, Modem bozulmuştu çöp olmuştu. 2022 Mayıs ayında tekrardan yıldırım düştü hiçbir şey olmadı priz korudu.

Yeni konular

Geri
Yukarı