Prize takılı iken şarj olmama sorunu

UlasKoc

Hectopat
Merhabalar Acer Nitro AN515-54 laptopum var. Yaklaşık 4 ay önce almıştım. 1 buçuk ay önce fotoğraftaki gibi sorun oldu prize takılıyken şarj olmuyor sadece laptopumu çalıştırıyor, servise yolladım BIOS Update yapıp sistemi sıfırlamışlar ve sorun düzeldi. Ardından 1 ay geçti geçmedi gene aynı sorun oldu bu sefer servisi arayıp konuştuğumda bilgisayarınızı sıfırlayın dediler sıfırladım gene düzeldi ve 1-2 hafta sonra gene bu hata oluştu internetten bir sürü araştırma yaptım ama benimkisi gibi problem bulamadım.
Ben her hafta bunu tamamen resetleyecek miyim yoksa çözebileceğim bir yolu var mı?

1581413836547.png

Eğer buradan çözüm alamazsam tekrar sıfırlamayı düşünüyorum. Lütfen kurtarın beni bu azaptan
Postu kimse açmamış dahi niye yalnızım ben

Son düzenleme:
Merhaba postu güncelliyorum; postu attıktan 1 gün sonra laptopu gönderdim. Az önce aradım ve öğrendim ki laptopta problem yokmuş! (Kontrol etmeden önce fabrika ayarlarına döndürdüklerini düşünüyorum) Laptop geri geliyor ve eminim ki 1 ay sonra tekrar aynı problem olacak. Ne yapmam gerekiyor? Akıl verirseniz çok mutlu olurum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı