Pro e-spor seviyesi oyuncu mouse önerisi

Watch1q

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şu an Logitech G PRO X Superlight kullanıyorum, aklımda 2 model var. Logitech G PRO X Superlight 2 veya Razer DeathAdder ve Pro almayı düşünüyorum. Mouse tutuş şeklim palm tutuyorum fareye ve masaya bileğim de kolum da yapışık. Yazdığım gibi 2 model arasında kaldım. Hangisini almalıyım veya tavsiyeniz nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
G PRO X Superlight 2 çok overpriced. Bu ikisinden çok daha iyi.

Palm tutuyorsan Razer Deathadder V3 Pro daha mantıklı olur ama zaten önceden kullandığın Superlight şekline alışıksan ve memnunsan GPXS2 geçmen daha mantıklı olur. Bence bir teknoloji mağazasında denersen daha iyi tercih yapabilirsin hocam. Zaten özellik bakımından ikisi arasında fark hissedilmeyecektir.

Palm tutuyorsan Razer Deathadder V3 Pro daha mantıklı olur ama zaten önceden kullandığın Superlight şekline alışıksan ve memnunsan GPXS2 geçmen daha mantıklı olur. Bence bir teknoloji mağazasında denersen daha iyi tercih yapabilirsin hocam. Zaten özellik bakımından ikisi arasında fark hissedilmeyecektir.
Bende o konuda kararsızım tutusuna boyutuna alıştım ama elim de biraz orta üstü çok büyük veya küçük değil eskiden razer deathader kullanıyordum düz modelini hoştu ordan aklıma geldi

G PRO X Superlight 2 çok overpriced. Bu ikisinden çok daha iyi.

Hocam az önce video da denk geldim bu fareye övüyorlar bayağı fiyat konusunda Superlight 2'ye de yakın Razer DeathAdder V3 Pro'ya da 3 model oldu şimdi farklılık da güzel olabilir aşırı kararsızim şu an G PRO Superlight var elimde.

Bende o konuda kararsızım tutusuna boyutuna alıştım ama elim de biraz orta üstü çok büyük veya küçük değil eskiden Razer DeathAdder kullanıyordum düz modelini hoştu oradan aklıma geldi.

Hocam az önce video da denk geldim bu fareye övüyorlar bayağı fiyat konusunda Superlight 2'ye de yakın Razer DeathAdder V3 Pro'ya da 3 model oldu şimdi farklılık da güzel olabilir aşırı kararsızim şu an G PRO Superlight var elimde.

G PRO X Superlight 2 o kadar edecek bir mouse değil. Fiyatı çok yüksek. V3 pro da bunun kadar iyi değil.

G PRO X Superlight 2 o kadar edecek bir mouse değil. Fiyatı çok yüksek. V3 pro da bunun kadar iyi değil.

Bu model nasıl peki daha mı iyi

Bu model nasıl peki daha mı iyi
Benim attığımın malzeme kalitesi ve sensörü çok daha iyi.

O attığınız farenin yazılımı trojan vs konulari görmüştüm CS için VAC ban riski var diye o yüzden cekincem var biraz hocam yaşadınız mı bu tarz şeyler
Fareyi ben kullanmıyorum ki yaşayayım. Yazılımı hakkında bilgim yok pek. CS de Vac bam yaşatan fare olması da biraz ilginç.

Geri
Yukarı