Gıda Pro Line Kuzulu Kedi Maması 2x 1500G 32TL!

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir paketinin maliyeti bile 32 TL'den fazla olan ürün ellerine gelmedi diye yorumlarda bir drama yaratmış ölücüler sağlam güldüm. Bir ürün düşsün en fazla yarı fiyatına, azıcık zeka kırıntısı barındıran birisi zaten 10'da 1'i fiyatına satılan bir ürünün gelme ihtimalinin olmadığını çözer. Bir de şikayetçi olacaklarmış, işsiz sürüsü tam.

3 kilo mamaya 32 lira? Bir de kuzulu falanmış bu mama bu fiyattan hiç gelmez.

Bu arada en son kuzuyu geçen sene yemiştim canım küşleme çekti nedense. Hep dana, hep tavuk gidiyorum bakalım ne olacak sonumuz.

Absürt bir cevap.

1703076187261.png

Daha kargoya bile vermediler ve kargoya verecek misiniz diye sorduğumda bana "Merhabalar efendim gönderiniz kargo firması tarafından hasara uğradığı için kargo tarafından geri çekilmiştir. En kısa sürede tarafınıza ücret iadesi yapılacaktır. İyi günler dileriz." dediler :ROFL:

Otomatik olarak ne sorarsanız sorun bu cevabı veriyorlar :D

Absürt bir cevap.

Eki Görüntüle 2059036

Daha kargoya bile vermediler ve kargoya verecek misiniz diye sorduğumda bana "Merhabalar efendim gönderiniz kargo firması tarafından hasara uğradığı için kargo tarafından geri çekilmiştir. En kısa sürede tarafınıza ücret iadesi yapılacaktır. İyi günler dileriz." dediler :ROFL:

Otomatik olarak ne sorarsanız sorun bu cevabı veriyorlar :D
Bence bu bir dolandırıcılık olabilir. Amaç ne bilmiyorum ama ürünü satıştan kaldırmak yerine neden hala buna devam ediyorlar anlamış değilim. Burdan bir finansman sağlıyor olabilecekleri durumu da aşırı mantıksız. Amaç ne ola ki? 😃

Bence bu bir dolandırıcılık olabilir. Amaç ne bilmiyorum ama ürünü satıştan kaldırmak yerine neden hala buna devam ediyorlar anlamış değilim. Burdan bir finansman sağlıyor olabilecekleri durumu da aşırı mantıksız. Amaç ne ola ki? 😃
Ve bu yalan bu arada, Eylül'de alana da aynısını demişler Araklık'da alana da. Soru cevap full bu yanıtla dolu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı