Gıda Trendline Kuzu Etli Kedi Maması 4 kg 140 TL

Bütçe sorun olmasaydı hangi mamayı alırdınız? Sokak kedilerine vereceğim ve yarısı kaliteli yarısı linkte paylaşılandan olacak şekilde karıştıracağım. Beslediğim kediler sürekli aynı 3 kedi uzun yaşasınlar istiyorum.

Kanka sokakta beslediğin sürece büyük bir şehirde yaşıyorsan illaki bir gün başına bir iş gelir şu anki insanlar insan demeye bile şeyler kediye tekme atıyorlar yolda gördükleri eve alabiliyorsan al o kadar zamandır besliyorsan veterinere götürüp birkaç aşı ile işi çözdürürsün.

Ev yemeği çok vermeyin. Salça, domates, soğan ve tuz kediler için çok zararlı. Tabii ki aç kalması kadar kötü değil ancak mama her zaman öncelikli tercih olsun. Mama yerine haşlanmış tavuk yanına ekmek vs de verilebilir ama bunun yerine mama daha ucuz bir tercih olur.
Kendimden gerekirse fedakarlık ediyorum.Ev yemeklerinden kastım soslu yemekler vs değil hocam.Okadarına dikkat ediyorum.Genelde 50 100 gram arası et oluyor.2 günde bir yaş mama veriyorum ayrıyetten.

Kendimden gerekirse fedakarlık ediyorum. Ev yemeklerinden kastım soslu yemekler vs değil hocam. O kadarına dikkat ediyorum. Genelde 50 100 gram arası et oluyor. 2 günde bir yaş mama veriyorum ayrıyeten.

Hem bütçeniz hem de kedilerin sağlığı için en iyisi mystic mama tercih etmek. Eğer her gün düzenli beslerseniz yetişkin olanını da alabilirsiniz ancak düzenli besleme zor olabilir kalori açığı olmasın diye yavru kedi maması daha etkili oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı