Problem Contacting EA Login, Please Try Again In A While Hatası

J4RBEI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Origine girmek istedim bugün ama girilmiyor. İnternetim olmasına rağmen offline modda açıyor ve online olmuyor. Battlelog dan oyuna girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. ''Problem contacting EA Login, please try again in a while.''
@Recep Baltaş @Murat5038

Originde sorun var sende yok 2 saat önce benim de offline oldu. Şuan originde online'ım ama battlelog " WE ARE CURRENTLY EXPERIENCING TROUBLES WITH LOGINS AND GAME LAUNCH. WE ARE WORKING ON FIXING THE PROBLEM." diyor. Battlefield 4 redditten bakıyorum ben böyle bir durumda sorun bende mi herkeste mi diye.

Bende sorun düzeldi. PC yi kapattım yarım saat sonra tekrar baktım düzelmiş. Nasıl düzeldiğini bende bilmiyorum.
Battlelog da böyle bir şey yazıyor. '' We are currently experiencing troubles with logins and game launch. We are working on fixing the problem.'' Origine girdim ama henüz oyuna girmedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı