Procreate benzeri PC uygulaması önerisi

BayMunis

Centipat
Daha fazla  
Çizim yapanlar varsa iPad için Procreate adlı çok güzel bir uygulama var. Bu uygulama çizdiğiniz çizgiyi yamuk yumuk olsa bile kendisi düzeltiyor. Ben de bilgisayarda böyle bir uygulama arıyorum. İlgilenirseniz çok mutlu edersiniz.

Krita çok güzel bir uygulama ama o dediğiniz özellik yok sanırım.

Çizim yapanlar varsa iPad için Procreate adlı çok güzel bir uygulama var. Bu uygulama çizdiğiniz çizgiyi yamuk yumuk olsa bile kendisi düzeltiyor. Ben de bilgisayarda böyle bir uygulama arıyorum. İlgilenirseniz çok mutlu edersiniz.

Sanal çizim için yapacaksanız Photoshop öğrenmeye başlayın hocam.

Procreate zaten Photoshop un tablet versiyonu gibi bir şey. Hatta kısmen Photoshop dan iyi olduğu kısımlar da mevcut. PC de en az onun kadar iyisini arıyorsanız en doğru seçenek Photoshop.

Procreate zaten Photoshop un tablet versiyonu gibi bir şey. Hatta kısmen Photoshop dan iyi olduğu kısımlar da mevcut. PC de en az onun kadar iyisini arıyorsanız en doğru seçenek Photoshop.
Evet katılıyorum ancak ipad'im tamire gönderildi ve fare ile çizim yaparsam çizgilerin yamuk olacağını düşnüyorum. Photoshopta düzeltme özelliği var ama çok geç geliyor mesela bir çizgi çizsem arkadan 3 4 saniye sonra geliyor uygulamanın kendisi düzelttiği için sizin bildiğiniz bir çözüm var mı buna yamuk yumuk olmadan çizim yapmaya yarayan

Kullanabileceğiniz tek özellik maalesef orada Smoothing özelliği. Sanırım bahsettiğiniz de o zaten. Procreate'deki kalemi kaldırmadan önceki beklemede açı, çizgi düzeltilme özelliği bildiğim kadarıyla Photoshop'da yok.

Kritada düzgün çizim yapmak için kalemi agirlastiran bir araç vardi sanırım kalem ağırlığı ve surtunmesini ayarliyabiliyorsun diye hatırlıyorum biraz incele istersen.

Geri
Yukarı