Procreate için iPad önerisi

Gernasch

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, soru basit. Procreate kullanacağım ve basit video editing ile uğraşacağım. Ipad Air mı daha kullanılışlı olur yoksa illa Ipad Pro 11 mi almam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşim gereği sürekli Türkiye’yi geziyorum. Gezdiğim yerlerle alakalı patch tasarımı yapıcam. Procreate kullanacağım heralde performansı üzmez diye düşünüyorum. Ayrıca video editide yapacağım. Teşekkür ederim yorumun için.

Pro modeli için fazla fark ödemeye gerek yok, Air 5 işinizi çok rahat görür.

İşim gereği sürekli Türkiye'yi geziyorum. Gezdiğim yerlerle alakalı patch tasarımı yapacağım. Procreate kullanacağım herhalde performansı üzmez diye düşünüyorum. Ayrıca video editide yapacağım. Teşekkür ederim yorumun için.

GTX 1060 güçünde bir gpu ve i9 9900 güçünde bir CPU, imkanı yok üzmez.

M1 işlemcinin güçlü olduğunu biliyordum ama çok incelememiştim. Bu kadar güçlü olduğunu şuan öğrendim. Teşekkür ederim.

M1 işlemcinin güçlü olduğunu biliyordum ama çok incelememiştim. Bu kadar güçlü olduğunu şu an öğrendim. Teşekkür ederim.

Rica ederim, bu arada hala dünyanın verimlilikte en güçlü işlemcisi ve tahminen 15W ile çalışan en güçlü bir işlemci.

Sadece işlemci demem çok yanlış, SoC demem daha iyi çünkü içinde 4266 MHz RAM GPU ve özel neural çekirdeklerin yanı sıra çok güçlü bir işlemci var.

IMG_0028.jpeg
IMG_0027.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı