Üniversite için iPad önerisi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba. Bu sene lojistik ing derslerim başlayacak. Çizimle pek işim yok genelde not tutma, dizi izleme amaçlı bir tablet arıyorum. Şu an elimde iPad Pro 9.7 inç 256 GB model var. Galiba 2016 yılında çıkan bir cihaz. Şu an dizi vs için iş görüyor. Ancak hafif yavaş gibi geldi bana. Pilini esnafta değiştirip + kalem alsam 1-2 yıl götürür mü? Yoksa satıp üstüne biraz ekleyip 9 veya 10. nesil tablet alma mı önerir misiniz? Eğer yeni bir tablet alacaksam bütçem 15-16 bin lira. Şahsen iOS işlemci tercih ederim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad 9 veya üst modelleri tercih edebilirsiniz. Dün iPad 9 satın aldım, gayet güzel ve hızlı çalışıyor.

Merhaba. Bu sene lojistik ing derslerim başlayacak. Çizimle pek işim yok genelde not tutma, dizi izleme amaçlı bir tablet arıyorum. Şu an elimde iPad Pro 9.7 inç 256 GB model var. Galiba 2016 yılında çıkan bir cihaz. Şu an dizi vs için iş görüyor. Ancak hafif yavaş gibi geldi bana. Pilini esnafta değiştirip + kalem alsam 1-2 yıl götürür mü? Yoksa satıp üstüne biraz ekleyip 9 veya 10. nesil tablet alma mı önerir misiniz? Eğer yeni bir tablet alacaksam bütçem 15-16 bin lira. Şahsen iOS işlemci tercih ederim. Teşekkürler.

Hocam iPad 10.nesil alabilirsiniz 9.nesil almayın bu bütçe varken çoğu konudan yetersiz artık 10.nesil alabilirsiniz gönül rahatlıylıa.

Kesinlikle yeni bir tablet alınız 10. nesil iş görecektir. Bütçe yetmiyorsa 9. nesil hayli hayli yeter.

Hocam ekran konusunda çok eskidi artık ayrıca 10.nesile bütçe yetiyorken neden yıllar öncesinden kalma bir modeli alsın ki.

Hantal görünüyor olabilir. Ekranıda yeterli P3 renk uzayını tamamını kapsıyor sonuçta. Ve A13 hala eskimedi hala. Bence hala alınabilir.

Geri
Yukarı