Profil fotoğrafına GIF koyma neden gelmiyor?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Anladığım kadarıyla bazen geliyormuş, Sosyal'de profil fotoğrafına GIF koyma özelliği. Belirli bir tarihte mi geliyor, ne zaman canları isterse mi? Ve neden her zaman gelmiyor?

Sunucular kaldırmadığından, bir ara test amaçlı getirildiğinde çoğu kişi koydu ve şuan hala kullanabiliyorlar. Yeni sunucuya geçilme aşamasında diye biliyorum yeni sunucuda tekrar deneneceği söylendi.
Tuhafıma gitti. GIF'lerin boyutu genelde o kadar büyük değil ki zaten sıkıştırma veya boyut sınırı da getirebilirlerdi sonuçta. Bu benim fikrim tabii.

Tuhafıma gitti. GIF'lerin boyutu genelde o kadar büyük değil ki zaten sıkıştırma veya boyut sınırı da getirebilirlerdi sonuçta. Bu benim fikrim tabii.
Bu konuda herkesin GIF'i olsa şuan 5 tanesini hepimiz ayrı yorardık. Bu mesajı okurken solda GIF olsaydı bile o bile etki ederdi diye düşünüyorum.

Sunucular kaldırmadığından, bir ara test amaçlı getirildiğinde çoğu kişi koydu ve şuan hala kullanabiliyorlar. Yeni sunucuya geçilme aşamasında diye biliyorum yeni sunucuda tekrar deneneceği söylendi.
Sunucuları yormaya başladığını fark etmişler, kaldırmışlar. İyi güzel de, o zaman bu zamana kadar gif koyan kişilerin de kaldır da sunucular eski haline gelebilsin, diye düşünüyorum.

Sunucuları yormaya başladığını fark etmişler, kaldırmışlar. İyi güzel de, o zaman bu zamana kadar gif koyan kişilerin de kaldır da sunucular eski haline gelebilsin, diye düşünüyorum.
Zaten zaman içinde değiştirenler oldu o yüzden çok sorun olmadı büyük ihtimal.

Sunucu birkaç kişinin GIF'li profil fotoğrafı yüzünden kasmıyor ki. Eski halinde zaten şu an sunucu :D .

Sunucu GIF profil fotoğrafından değil de GIF profil fotoğrafı yüklenmeye çalıştığı için kasıyor galiba. En son bu özellik geldiğinde o tarz bir şey söylemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı