Profil resmimi herkes kullanıyor

4EVA1

Hectopat
Daha fazla  
Nedense şimdi kullandığım profil resmi popüler mi oldu nedir bilmiyorum ama forumda yeni hesap açmış kişide bile var. Bazısında beyaz versiyonu var ve bu durum canımı sıkmaya başladığı için bu gereksiz konuyu açtım. Sizin profil resminizi kullananlar olsa siz ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyursunlar efendim çete kurarız isteyen alsın, rengini değiştirsin. Asıl can sıkan kendi tasarladığın şeyin alınması; isme özel logo, MC skini, hep kullandığın nickname vb.

Benim profil resmimde Dave Mustaine var. (Megadeth'in gitaristi.) Birisinde bunu görsem benimle aynı zevkleri paylaşan birini bulduğum için mutlu olurdum. Bu fotoğraf size ait olmadığı için herkes kullanabilir, gayet normal.

Prof
Nedense şimdi kullandığım profil resmi popüler mi oldu nedir bilmiyorum ama forumda yeni hesap açmış kişide bile var. Bazısında beyaz versiyonu var ve bu durum canımı sıkmaya başladığı için bu gereksiz konuyu açtım. Sizin profil resminizi kullananlar olsa siz ne yapardınız?
Patentini aldıysan dava açabilirsin.
Şaka mısın arkadaşım, sen kullanıyorsun diye başkası senin zevkine göre mi hareket edecek?

Geri
Yukarı