Profilinde Technopat yazan kişi var mı?

Normal üyeler sadece yottapat rütbesine kadar yükselebiliyor. Technopat, yöneticilerin karar verdiği bir rütbe. Eğer bir başlıkta uzmansanız ve her mesaja yardım ediyorsanız verebiliyorlar. Ceza sayınızın da az olması lazım.

• Yoctopat
  • 0
  • Zeptopat
  • 5
  • Attopat
  • 10
  • Femtopat
  • 25
  • Picopat
  • 50
  • Nanopat
  • 100
  • Millipat
  • 200
  • Centipat
  • 250
  • Decipat
  • 500
  • Decapat
  • 750
  • Hectopat
  • 1000
  • Kilopat
  • 2000
  • Megapat
  • 3000
  • Gigapat
  • 4000
  • Terapat
  • 5000
  • Petapat
  • 6000
  • Exapat
  • 7000
  • Zettapat
  • 7500
  • Yottapat!
  • 10000 "

Bende yazıyor:

1615139408761.png

@BilgisayarKurdu 'nda yazıyor :D

Etiketledim ama umarım rahatsız olmaz.
Ne rahatsızlığı estağfurullah :) Benden çok daha fazla hak eden birçok üye mutlaka vardır, Recep abimiz zamanında lütfedip böyle bir incelik düşünmüş. Yavaş yavaş beğeni sayısı gibi niteliklerin web sayfasından kaldırıldığını görüyoruz zaten, belki yakında bunlar da kaldırılabilir. Eski üyeler zaten her zaman içten gelen duygusal bir bağlılığa sahip olduğundan bu tip detaylar önem arz etmiyor. Tek önemsediğimiz forumun gelişmesi, güzel yerlere geldiğini görmek. Boş vaktini insanlara yardımcı olmak ve kendini geliştirmek için harcayan herkese kendi adıma teşekkür ederim.

Ne rahatsızlığı estağfurullah :) Benden çok daha fazla hak eden birçok üye mutlaka vardır, Recep abimiz zamanında lütfedip böyle bir incelik düşünmüş. Yavaş yavaş beğeni sayısı gibi niteliklerin web sayfasından kaldırıldığını görüyoruz zaten, belki yakında bunlar da kaldırılabilir. Eski üyeler zaten her zaman içten gelen duygusal bir bağlılığa sahip olduğundan bu tip detaylar önem arz etmiyor. Tek önemsediğimiz forumun gelişmesi, güzel yerlere geldiğini görmek. Boş vaktini insanlara yardımcı olmak ve kendini geliştirmek için harcayan herkese kendi adıma teşekkür ederim.
Hak eden hak ettiğini alıyor şükür :)

Benim FX6300 BilgisayarKurdu'nun az yardımını almadı :D Yanlız voltaj verdiğimde ısıdan kapanıyor 4.5 yapamadım içimde kaldı..

Geri
Yukarı