Technopat Sosyal üyelerinin profilinde yazan yaşlarının gerçek olmaması

Bence herkes gerçek yaşını yazmalı çünkü yorum yazarken ona göre yazıyorum ben. 30 yaşındaki adamla 15 yaşındaki genç bir şey sorduğunda aynı tavsiyeyi veremeyebilirsin. Forumda çok enteresan şeylerin yasak olmasına rağmen bile bile yaşını yanlış yazanların hiçbir ceza almaması da ayrıca garip.

Bence herkes gerçek yaşını yazmalı çünkü yorum yazarken ona göre yazıyorum ben. 30 yaşındaki adamla 15 yaşındaki genç bir şey sorduğunda aynı tavsiyeyi veremeyebilirsin. Forumda çok enteresan şeylerin yasak olmasına rağmen bile bile yaşını yanlış yazanların hiçbir ceza almaması da ayrıca garip.

Bende tam olarak bunu açıklamak istemiştim. Kişinin yaşına göre konuşuyorum ve forum kurallarının katı olmasına rağmen bunun o kadar çok önemsenmemesi beni şaşırttı.

Forumun yaşı yetmiyor. İşin komiği belli bir yaş kitlesinin belli bir kategoriyi işgal edip hayatı içinde el sürmediği cihaz hakkında atıp tutması ayrı bir komiklik.

Gülmekten yarıldım. Sonra bunlardan bahsetmeye başladığım zaman birileri fazla gücenip raporluyor.

Gerçekler acıdır.

Hocam sonuna kadar katılıyorum size.

Bende tam olarak bunu açıklamak istemiştim. Kişinin yaşına göre konuşuyorum ve forum kurallarının katı olmasına rağmen bunun o kadar çok önemsenmemesi beni şaşırttı.

Technopat Sosyal öyle bir yer ki en önemli şeyler önemsenmez, en önemsiz şeyler önemsenir.

Geri
Yukarı