Program ekle kaldırda her şey gözükmüyor

543000

Centipat
Google'dan biraz araştırdım fakat daha önce bu konuyu soran birini herhangi bir forumda veya websitesinde bulamadım.

Program ekle kaldırı açtığımda PC içerisindeki yüklü olan tüm oyunları göstermiyor. Örneğin Steam aracılığıyla yüklediğim bazı oyunlar var bazıları yok. Oyunları 2 TB'lık HDD içine kuruyorum. PC'nin kendi SSD'sinin içinde sadece Windows yüklü.

Sebebini bilen var mıdır?

Google'dan biraz araştırdım fakat daha önce bu konuyu soran birini herhangi bir forumda veya websitesinde bulamadım.

Program ekle kaldırı açtığımda PC içerisindeki yüklü olan tüm oyunları göstermiyor. Örneğin Steam aracılığıyla yüklediğim bazı oyunlar var bazıları yok. Oyunları 2 TB'lık HDD içine kuruyorum. PC'nin kendi SSD'sinin içinde sadece Windows yüklü.

Oyunları yükledikten sonra PC'ye format atarsan ve tekrar Steam'e o kütüphaneyi tanıtırsan Steam oyunlarını görür ama denetim masasında görünmez. Bende de 3 TB'lik oyun yüklü. Ama 2-3 kere format attığım için çoğusu denetim masasında görünmüyor. Sadece formattan sonrakiler görünüyor.

Steam'den yüklediğiniz oyunları Steam üzerinden kaldırabilirsiniz. İsterseniz "Revo Uninstaller" programını yükleyip istediğiniz herhangi bir programı hiç bir kalıntı bırakmadan silebilir, kaldırabilirsiniz.

Oyunlarınızı Steam üzerinden de kaldırabiliyorsunuz. Ekstra olarak BCUninstaller kullanıp tekrar dener misiniz? Bazı programların gözükmemesi normal olabiliyor.

Geri
Yukarı