Çözüldü Program kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AzizPeder00

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler son zamanlarda herhangi bir uygulamanın kurulum dosyasını internetten indirip kurmak için açtığım zaman eklediğim görsellerdeki gibi hatalarla karşılaşıyorum. Yoksay dediğim zaman kurulum sihirbazına geçiyor ancak kurulum yapmıyor. Ne yapmalıyım? Daha önceden böyle bir hata almıyordum.

1615481117195.png

1615481144209.png

1615481274317.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahminim bunun benzeri bir sorun olmuştu bana da. Bu videodaki gibi yapmayı dene, belki çözülür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tahminim bunun benzeri bir sorun olmuştu bana da. Bu videodaki gibi yapmayı dene, belki çözülür.

Çözüm

Kodu kullandıktan sonra bilgisayarı baştan başlattım diski otomatik onardı ve sorun çözüldü teşekkürler.

Geri
Yukarı