Program nasıl durdurulur?

maksi123

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bir RP serverinde oynuyordum. Arkada LoL oynarken oyunu kontrol etmek için Alt Tab attığımda oyunun donduğunu gördüm fakat oyundaki arkadaşlarım oyunda hala bir şey olmamış gibi durduğumu söylediler. En alttaki gibi yanıt vermiyora geçmişti oyun bunu ben el ile tekrar yapmak istediğimde nasıl yapabilirim? İlk defa başıma geldi oyundaki AFK meslekte ekran kartımı yormaması için bunu yapmayı düşünüyorum çünkü bu şekilde yanıt vermediğinde RAM kullanımı yavaş yavaş düşüyor ve GPU kullanımı %0'da sabit kalıyor. Bilen varsa paylaşırsa bilgisini teşekkür ederim.

1646065816484.png

Dosya Ekleri

• 1646065738974.png
    1646065738974.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 29
Rage multiplayer Launcher yazan yere sağ tıklayıp "görevi sonlandır" seçeneğine tıklar mısınız?

Hocam oyunu kapatmak istemiyorum daha sonra tekrar açtığımda el ile yanıt vermiyor moduna nasıl sokabilirim onu öğrenmek istemiştim yanlış anlatmış olabilirim affola.

(Çünkü oyunda AFK bir meslek var oyunun açık kalması gerekiyor ve bilgisayara çok yükleniyor ama bu hale girdiğinde sunucudan düşmüyorum ve AFK meslek devam ediyor RAM 100 MB GPU %0 kullanıma kadar düşüyor bu şekilde)

Son düzenleme:
Hocam oyunu kapatmak istemiyorum daha sonra tekrar açtığımda el ile yanıt vermiyor moduna nasıl sokabilirim onu öğrenmek istemiştim yanlış anlatmış olabilirim affola.

(Çünkü oyunda AFK bir meslek var oyunun açık kalması gerekiyor ve bilgisayara çok yükleniyor ama bu hale girdiğinde sunucudan düşmüyorum ve AFK meslek devam ediyor RAM 100 MB GPU %0 kullanıma kadar düşüyor bu şekilde)
Maalesef bilgim yok hocam. Kusura bakmayın yanlış bir şey dediysem.

Geri
Yukarı