Programı kapattıktan sonra fan sesi azalmıyor

SteeL_HeLL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, birkaç saat önce açtığım programdan sonra bilgisayar açılırken fan sesi fazla oluyordu ama birkaç dakika sonra azalıyordu fakat şimdi hiç azalmıyor nasıl düzeltebilirim ne gibi bir sıkıntı olabilir? Bilgisayarda virüs olduğunu düşünmüyorum ama her şey bir programı açtıktan sonra oldu olay ise şöyle: Birkaç saat önce sıkılmıştım bilgisayarımda geziniyordum önceden indirip oynamadığım oyun var mı diye. Sonra bir klasör vardı içindede GTA Vice City gözüküyordu ben de hikayeli Vice City sandım oynarım dedim tıkladım. Tıkladıktan sonra açıldı ve programın GTA Vice City multiplayer olduğunu anladım çok önceden indirmişim fakat ne olduğunu hatırlamıyordum neyse önümde server olup olmadığını gösteren bir panel vardı aşağıda Internet diye bir buton vardı ne olduğunu çözebilmek için tıkladım bir şey olmadı programı kapatacakken ekranda bir sürü Windows hata penceresi açıldı 50-60 tane kendi kendine açılıyordu bende korkup bilgisayarı arkadan kapattım yani gelen elektriği kestim haliyle PC kapandı sonra biraz bekledim açtım PC'yi tekrar hiçbir şey yoktu normal Windows'daydım PC açıldı ama başlatırken yüksek bir fan sesi çıkar ve 5 dk sonra azalır artık bende hiç azalmıyor ne kadar beklersem bekleyeyim dediğim gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı