Programlama için kaynak önerisi

Zurnadürüm

Kilopat
Makaleler
22
Daha fazla  
Web programlama veya diğer programlama dilleri ile ilgileniyorum. Ama Udemy'ye de para vermek de istemiyorum. Bana kaynak önerir misiniz?
P. S konu başlığı yalnışsa düzeltirim. Bulamadım da.

YouTube'da Udemy sitesindeki videoları atıyor birçok kimse. YouTube telif atmıyorsa ve açıksa izle. Sonuçta upload etmişler.

Bir dil verirseniz ona göre kaynak sunabiliriz, eğer Udemy kurslarına para vermek istemiyorsanız BTK Akademi size çok yardımcı olabilir. Bazı dillerin Youtube üzerinde de güzel anlatılmış halleri var. Udemy'de de çok sevdiğim kurslar var. Bence 30 TL verebilirsiniz.

İngilizceniz iyi mi ve hangi dili tercih edeceksiniz? Buna göre daha iyi kaynak önerebiliriz. Umarım yabancı diliniz iyidir.

Bence direk kendi dökümanlarına başvurun. Python mu? Girin sitesine bir kurcalayin. Python dilinin django framework'umu? Girin ilgili siteye icinde zaten tutorial var. :)

Bir dil verirseniz ona göre kaynak sunabiliriz, eğer Udemy kurslarına para vermek istemiyorsanız BTK Akademi size çok yardımcı olabilir. Bazı dillerin YouTube üzerinde de güzel anlatılmış halleri var. Udemy'de de çok sevdiğim kurslar var. Bence 30 TL verebilirsiniz.

İngilizceniz iyi mi ve hangi dili tercih edeceksiniz? Buna göre daha iyi kaynak önerebiliriz. Umarım yabancı diliniz iyidir.

İngilizcem yeter yani. Temelden başlayarak gitmek istiyorum o yüzen belirtmedim

@tolgahanuzun Yabancı dil problemi yoksa çok hoş olur.
İngilizcem yeter yani. Temelden başlayarak gitmek istiyorum o yüzen belirtmedim
İngilizceniz yeter ise yazılım dillerinin dökümanları çok hoş genelde. Ama "Az biraz anlıyorum, yeter herhalde." İngilizcesi olmasın, kendim de biliyorum sandım. Kavradım her şeyi ancak zor oldu, zorlanmamanız açısından önemli.

Geri
Yukarı