Programlama için MacBook Air 2020 M1 olur mu?

Konu 1 ay öncesinin. O zaman çok az program vardı, hatta bu çipe uygun çıkan her uygulamanın reklamı yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Önemseyip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yargılama amacı ile değildi kendi düşğncelerimin doğrulunu teyit etmek için yazdım bende. İyi geceler diliyorum

Önemseyip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yargılama amacı ile değildi kendi düşğncelerimin doğrulunu teyit etmek için yazdım bende. İyi geceler diliyorum
Soruyu sorduğunuz için ben daha çok teşekkür ederim. Soruyu ilk okuduğumda ilk düşündüğüm şey "Gerçekten neden önermemiştim?" oldu.

Konu açmışsınız sonradan gördüm. Ben de bilgisayar mühendisliği hazırlık bölümündeyim. Şu anki bilgisayarımı aldığımda M1 yoktu, eğer şu an bilgisayar alacak olsam ve bütçem M1'e göre olsaydı M1'i düşünürdüm. Eğer oyun oynamıyorsanız size şu anki M1'i öneririm.

Soruyu sorduğunuz için ben daha çok teşekkür ederim. Soruyu ilk okuduğumda ilk düşündüğüm şey "Gerçekten neden önermemiştim?" oldu.

Konu açmışsınız sonradan gördüm. Ben de bilgisayar mühendisliği hazırlık bölümündeyim. Şu anki bilgisayarımı aldığımda M1 yoktu, eğer şu an bilgisayar alacak olsam ve bütçem M1'e göre olsaydı M1'i düşünürdüm. Eğer oyun oynamıyorsanız size şu anki M1'i öneririm.
Evde bir tane monster notebook olduğundan bir iki tane uygulama desteği olmadığında veya oyun oynamak istediğimde eski bilgisayarıma geçeceğim. Bu yüzden banada mantıklı geliyor.

Birçok kişi tabiri caizse boş yapmış. Kimsenin M1'in gücünden haberi yok sanırsam. 11-13 bin lira bandında M1 MacBook Air'den daha performanslı cihaz bulamazsın. Almanı tavsiye ederim.

GTA V, ARM mimarisine uygun olarak çıkartılmadığı için olabilir mi? Henüz yeni bir teknoloji. İlerde oyunlar çıkarsa gücünün farkına varırsınız.
1650Ti’dan bile güçsüz bir kart sanırım.Çünkü silikon desteği olan world of warcraftta performansı geride.Umarım M2’deki ekran kartı daha başarılı olur çünkü tek tercih etmeme sebebim ekran kartı.

1650Ti’dan bile güçsüz bir kart sanırım.Çünkü silikon desteği olan world of warcraftta performansı geride.Umarım M2’deki ekran kartı daha başarılı olur çünkü tek tercih etmeme sebebim ekran kartı.
Tek çipe işlemci, ram ile beraber sığdırılmış bir GPU'dan 1650Ti performası beklemek senin sorunun. Sen bence normal makinelere yönel.

Geri
Yukarı