Programlama üzerine iş nereden alınır?

Frederick Bishop

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba orta düzeyde C# bilgim var. Okulum eğitime ara verdiği için şu an python öğreniyorum. İnternetde gezindiğim zaman benim gibi insanların freelance işler alarak program vs yazıp para kazandığını gördüm ama bu pazarı henüz bulamadım. Bu tür işlerin toplandığı bir pazar var mı? İlla yapmak için değil sadece ilanlara göz gezdirmek de istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba orta düzeyde C# bilgim var. Okulum eğitime ara verdiği için şu an python öğreniyorum. İnternetde gezindiğim zaman benim gibi insanların freelance işler alarak program vs yazıp para kazandığını gördüm ama bu pazarı henüz bulamadım. Bu tür işlerin toplandığı bir pazar var mı? İlla yapmak için değil sadece ilanlara göz gezdirmek de istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternete freelance yazsan bulurdun zaten 😂 Ne bu araştırmamazlık anlamıyorum.
Online iş için : Freelancer - Hire & Find Jobs
Bir şirkette iş için : https://tr.indeed.com/?r=us

böyle gider bu. ve bu bilgiyi 2 dakikalık araştırma ile elde ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı