Programlama ve AutoCAD için laptop tavsiyesi

Griezmann

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 laptop arasında kaldım. Programlama ve AutoCAD gibi programları ağırlıklı kullanacağım. Ryzen 7 3700U ve 512 SSD beni cezbetse de hem fiyat anlamında hem de 12 GB RAM olduğundan APU sistemde de bana rahatlık katması açısından cazip geldi. Yardımcı olur musunuz, teşekürler şimdiden.

3500.PNG

3700.PNG

İndirim beklemicem Ryzen'e daha sıcak bakıyordum.İntel konusunu araştırınca intelin mobilde iyi olduğunu öğrendim ama şuan intel kullanmama rağmen bir soğukluk var.Ayrıca 4000 serisi Ryzen çıkacağı için 3000 serisi biraz daha ucuzlamış ama bunlara muadil bir intel işlemcili pc bulamadım şuan strese girdiğimi farkettim.9 sene sonra pc alıcam insan ister istemez biraz geriliyor.
Aynısı bana da oluyor:) Nisan da İntel 10. Nesil çıkacak, eğer beklemek isterseniz onu beklemek mantıklı gelirdi bana. Yine de sizin kararınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı