Proje geliştirmek için ekip arkadaşları arıyorum

EmirhanU

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben Emirhan,

Hayallerimiz ve projelerimizi birlikte geliştireceğimiz, büyük hayalleri olan, çok çalışkan, tecrübeli/tecrübesiz, yazılıma meraklı/öğrenmek isteyen, dürüst ve güvenilir ekip arkadaşları arıyorum. Ben orta düzey Full-stack geliştiriciyim, aktif olarak üzerinde çalıştığım programlama dilleri: C#, Python, C++, JavaScript, React, Angular vs. (birlikte öğreneceğimiz farklı diller olabilir hiç önemli değil) typescript bazı teknolojiler/platformlar: .NET Core, ASP.NET, ıonic, AI, uipath, docker, sonarqube vs.

Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp ekipteki arkadaşlarla iş paylaşımı yapacağız mesela projenin işleyişine göre backend, frontend yazan devops ile ilgilenen sunucu tarafı ile ilgilenen arkadaşlar olacak. Birbirinden farklı alanlara ayrılacağız.

Hep beraber öğreneceğiz ve geliştireceğiz ekibe çok önem veren biriyim ve ekipsiz çok fazla yol katetmek pek mümkün değil bu sebeptendir ki bu tür işlere merakı olan arkadaşları bekliyorum.

Sizlerin de hayalleri olduğu gibi benim de ulaşmak istediğim başarmak istediğim birbirinden güzel hayallerim var geceleri beni uyutmayan, her an aklımın bir köşesinde olan o hayaller... Bugün olmasa bile elbet bir gün gerçekleşeceğine her zaman çok inandığım inanmaya da devam ettiğim... Asla pes etmeyen ve bu zamana kadar birçok zorlukla karşılaşmama rağmen beni yıldırmak isteyenlerin olmasına rağmen asla kalbimdekinden vazgeçmeyen biriyim siz de pes etmeyen ve aklındaki ne olursa olsun ona ulaşabilmek, onu elde edebilmek için elinden geleni yapan birisiyseniz sizi bekliyorum.

Vaktinizi ayırıp bu yazıyı okuduğunuz için size çok teşekkür ediyorum.

Sizlere Discord hesabımı bırakıyorum isterseniz oradan yazıp benimle iletişime geçebilirsiniz her zaman çevrimiçiyim.

Discord: Emirhan#5977

Saygılarımla,
Emirhan U.

Ben hiç güvenilir biri değilim. Her an projenizi çalıp bundan yararlanabilirim. Ama gördüğün gibi dürüstüm. Bana da yer var mı projende?

@EmirhanU mesela ne ile ilgili otomasyon sistemi mi forum sitesi mi ne yani ona göre insanlar karar versin.

Size direkt bu konu ile ilgili dersem hata yaparım çünkü birçok konu ile ilgili projeler var bunları hayata geçirmek istiyoruz.

Projenizin detaylarından bahsedin, ayrıca bu projeler ticari amaçlı mı?

Projeden bahsedebilmem için tek bir proje olması gerekir bizim amacımız ekip toplayıp büyük çaplı projeler geliştirebilmek ve bunları pazarlayabilmek.

Ben hiç güvenilir biri değilim. Her an projenizi çalıp bundan yararlanabilirim. Ama gördüğün gibi dürüstüm. Bana da yer var mı projende?

Dürüst veya güvenilir dememiştim dürüst ve güvenilir demiştim...

Size direkt bu konu ile ilgili dersem hata yaparım çünkü birçok konu ile ilgili projeler var bunları hayata geçirmek istiyoruz.

Projeden bahsedebilmem için tek bir proje olması gerekir bizim amacımız ekip toplayıp büyük çaplı projeler geliştirebilmek ve bunları pazarlayabilmek.
Fakat ne tür projeler geliştirdiğinizi insanlar bilmeli. Ben orta seviye python ve c# biliyorum ilgi alanım ise masaüstü program geliştirme veya back-end şeyler. Mesela size katıldım front-end ve site geliştirmek ile ilgili karar aldınız. Ben site geliştirme ile ilgili 0 bilgiye sahibim. Ee ne yapacağım? Bu yüzden varsa aklınızdaki projeleri en azından yazın.

Sallıyor işte.

Biliyor musun bunun için vaktim bile yok sallıyor olsam bu yazıyı yazar mıydım sizce? Dediğiniz çok saçma ve kırıcı.

Fakat ne tür projeler geliştirdiğinizi insanlar bilmeli. Ben orta seviye Python ve C# biliyorum ilgi alanım ise masaüstü program geliştirme veya Back-End şeyler. Mesela size katıldım Front-End ve site geliştirmek ile ilgili karar aldınız. Ben site geliştirme ile ilgili 0 bilgiye sahibim. Ee ne yapacağım? Bu yüzden varsa aklınızdaki projeleri en azından yazın.

Front-End ve site geliştirme ile karar alırsak o sitenin zaten bir backendi olur istediğin alanda çalışabilirsin belki bir gün frontend de öğrenmek istersin o zaman sana deriz ki bu bu yapılacak çalışırsın ya da Python bildiğini söylüyorsun bir satış sitesi yaptık diyelim kendi ürünlerimizi pazarlıcaz ve satıcaz (örnek veriyorum) Python'la bir bot yazacaksın ve o bot bir yerden bir yere veri taşıyacak o botu pazarlayıp satabiliriz.

Fakat ne tür projeler geliştirdiğinizi insanlar bilmeli. Ben orta seviye Python ve C# biliyorum ilgi alanım ise masaüstü program geliştirme veya Back-End şeyler. Mesela size katıldım Front-End ve site geliştirmek ile ilgili karar aldınız. Ben site geliştirme ile ilgili 0 bilgiye sahibim. Ee ne yapacağım? Bu yüzden varsa aklınızdaki projeleri en azından yazın.

Belli bir projeden ilerlemektense her alanda projeler geliştirmek istiyoruz her fırsatı değerlendirmek istiyoruz Python ve C# biliyor olman harika yapacağımız projenin masaüstü programını çıkartabiliriz mesela veya siteye Python ile veri akışı sağlayabiliriz bunların hepsi örnek ve fikir.

Biliyorsunuz ki projeler tek bir programlama diliyle yazılmıyor olay yaptık bitti değil olay sürekli büyümek veya projemiz ne olursa olsun o projeye yenilikler katmak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı