Proje geliştirmek için ekip arkadaşları arıyorum

En azından projelerinin neler olduğunu belirtmen daha iyi olmaz mıydı? Kendi hayallerinden bahsedip başka kişileri hiçbir bilgi vermeden çağırmak biraz kaba bir görüntü oluşturmuş. Başka insanların da hayalleri ve fikirleri olabilir ve seninki ile uyuşmayabilir. Özelden konuşuruz diyebilirsin ama zaman önemli.

Ben açıkçası konuya girince proje fikirleri, UML diyagramları ve flow chart şemaları ile karşılacağımı sandım ve incelemek için sabırsızlandım ama hiçbir şey göremeyince hayal kırıklığına uğradım.

Umarım söylediklerimi yanlış anlamazsın. Ben sadece konuda proje yönetmek ve geliştirmek için gerekli teknik fikirlerin ve bilgilerin eksikliğine dair bir eleştiride bulunmak istedim. Bir projeye katılacaksam karşımdaki kişinin proje yönetimi ile ilgili bir şeyler sunmasını beklerim.

En azından projelerinin neler olduğunu belirtmen daha iyi olmaz mıydı? Kendi hayallerinden bahsedip başka kişileri hiçbir bilgi vermeden çağırmak biraz kaba bir görüntü oluşturmuş. Başka insanların da hayalleri ve fikirleri olabilir ve seninki ile uyuşmayabilir. Özelden konuşuruz diyebilirsin ama zaman önemli.

Ben açıkçası konuya girince proje fikirleri, uml diyagramları ve Flow chart şemaları ile karşılacağımı sandım ve incelemek için sabırsızlandım ama hiçbir şey göremeyince hayal kırıklığına uğradım.

Umarım söylediklerimi yanlış anlamazsın. Ben sadece konuda proje yönetmek ve geliştirmek için gerekli teknik fikirlerin ve bilgilerin eksikliğine dair bir eleştiride bulunmak istedim. Bir projeye katılacaksam karşımdaki kişinin proje yönetimi ile ilgili bir şeyler sunmasını beklerim.

Evet haklısın, ben tam istediğimi anlatamadım. Bu yazıyı projenin üzerinde çalışırken hazırladım ve gönderdim. Kaba göründüysem çok özür dilerim ama amaç sadece kendi hayallerimi gerçekleştirmek değil sizin de hayallerinize ortak olup onları gerçekleştirmenizde yardım etmekti. Bir adım atmak zorundaydım belki de adım atamayan arkadaşlarımıza da bir cesaret olur ümidiyle buraya yazmak istedim fakat zaten bana yazanlara Discord'dan anlatıyorum. Beraber üzerinde oturup konuşuruz diye düşünmüştüm (projeler için).

@detista Eleştirin için çok teşekkür ederim gerçekten dikkate aldığımdan emin olabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı