Proje geliştirmek için fikir tavsiyesi

Gmll

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kendimi Unity üzerinde geliştirmek istemekteyim. Bazı bitirdiğim projeler yayınlar var ama daha fazla proje geliştirip bilmediklerimi öğrenmek ve becerilerimi geliştirmek istiyorum. Arıyorum aklıma fikir gelmiyor. Sizin bir öneriniz var mı Unity üzerinde hangi tarz oyun veya uygulama geliştirmeliyim? Siz hangi projeleri faydalı buluyorsunuz?

Merhaba. Kendimi Unity üzerinde geliştirmek istemekteyim. Bazı bitirdiğim projeler yayınlar var ama daha fazla proje geliştirip bilmediklerimi öğrenmek ve becerilerimi geliştirmek istiyorum. Arıyorum aklıma fikir gelmiyor.
Havada süzülebilen lahmacunların binadan binaya atladığı bir oyun. Kutular falan olacak gravity gun sahibi olacak lahmacun, kutularla bir şeyler yapabilecek. Lahmacun olarak oyanacağız oyunu.

Merhaba. Kendimi Unity üzerinde geliştirmek istemekteyim. Bazı bitirdiğim projeler yayınlar var ama daha fazla proje geliştirip bilmediklerimi öğrenmek ve becerilerimi geliştirmek istiyorum. Arıyorum aklıma fikir gelmiyor. Sizin bir öneriniz var mı Unity üzerinde hangi tarz oyun veya uygulama geliştirmeliyim? Siz hangi projeleri faydalı buluyorsunuz?
Bir şehri yönettiğin oyun yapabilirsin.

Havada süzülebilen lahmacunların binadan binaya atladığı bir oyun. Kutular falan olacak gravity gun sahibi olacak lahmacun, kutularla bir şeyler yapabilecek. Lahmacun olarak oyanacağız oyunu.
Lahmacun nedeniyle biraz komik olmuş ama gun ile birşeyler yapmak yönüne bakarsak iyi olabilir. Teşekkür ederim.

Bir şehri yönettiğin oyun yapabilirsin.
Aslında böyle birşey düşünüyordum. Ama kafamda sistemi oturtamıyorum. Biraz daha ayrıntı verirseniz sevinirim :).

Aslında böyle birşey düşünüyordum. Ama kafamda sistemi oturtamıyorum. Biraz daha ayrıntı verirseniz sevinirim :).
Mesela ana ekrana giriş sistemi yapabilirsin. Oyun içinde ise zam yapma--dolar ,euro veya altın kurlarını kontrol etme gibi.
Bunlar sadece bir örnekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı