Proje ödevi yapılmazsa ne olur?

Dianz

Centipat
Daha fazla  
Lise 1 öğrencisiyim. Eylül-Ekim gibi Biyoloji dersinden proje ödevi almışım. Geçen hafta arkadaşımın hatırlatmasıyla aklıma geldi. Bildiğime göre geçen hafta proje son teslim tarihi doldu. Çok önemli olmadığını düşündüğüm için bugüne kadar aklıma gelmemişti ama bugün öğrendiğime göre karneye direkt "sıfır" olarak geçiyormuş, ben herhangi bir ödev gibi olduğunu düşünmüştüm. Bugün son bir umut hocama mail attım "5 gün içinde teslim edebilir miyim" diye. Biyoloji hocamla aram pek iyi değil. Kabul etmeme olasılığı fazla. Eğer proje ödevini teslim edemezsem Biyoloji ortalamam nasıl etkilenir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 1 öğrencisiyim. Eylül-Ekim gibi biyoloji dersinden proje ödevi almışım. Geçen hafta arkadaşımın hatırlatmasıyla aklıma geldi. Bildiğime göre geçen hafta proje son teslim tarihi doldu. Çok önemli olmadığını düşündüğüm için bugüne kadar aklıma gelmemişti ama bugün öğrendiğime göre karneye direkt "sıfır" olarak geçiyormuş, ben herhangi bir ödev gibi olduğunu düşünmüştüm. Bugün son bir umut hocama mail attım "5 gün içinde teslim edebilir miyim" diye. Biyoloji hocamla aram pek iyi değil. Kabul etmeme olasılığı fazla. Eğer proje ödevini teslim edemezsem biyoloji ortalamam nasıl etkilenir?

E okulda not kısmında proje diye bir yer var hocan eğer kabul etmezse G(getirmedi) diye geçer ve ortalaman bayağı bir düşer hem biyoloji ortalaman düşer hem genel ortalaman düşer.

E okulda not kısmında proje diye bir yer var hocan eğer kabul etmezse G(getirmedi) diye geçer ve ortalaman bayağı bir düşer hem biyoloji ortalaman düşer hem genel ortalaman düşer.
Hocayı ikna etmeye çalışacağım ama edememe ihtimalim var. Biyoloji dersi 3 saat olduğu için genel ortalamayı çok etkilemez diye düşünüyorum. Örneğin matematik projesinden daha az etkiler değil mi?
Sıfır alırsın. Hocayı bir şekil ikna et ödevi yap ver.
Maile daha yanıt vermedi, pazartesi ikna etmeye çalışacağım.

G girer oda 0'a tekabül ediyor.

Hocayı ikna etmeye çalışacağım ama edememe ihtimalim var. Biyoloji dersi 3 saat olduğu için genel ortalamayı çok etkilemez diye düşünüyorum. Örneğin matematik projesinden daha az etkiler değil mi?

Nasıl etkilemez 0'dan bahsediyoruz.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Dersin kaç saat olduğu önemli, değil 0 alıyosun direkt yani g demek sıfır demek örnek verim biyoloji ortalaman 70 ise hoca e-Okul'a g girdiği zaman biyoloji ortalaman neredeyse yarı yarıya düşer.

Dersin kaç saat olduğu önemli, değil 0 alıyosun direkt yani g demek sıfır demek örnek verim biyoloji ortalaman 70 ise hoca e-Okul'a g girdiği zaman biyoloji ortalaman neredeyse yarı yarıya düşer.
İnşallah teslim tarihini uzatır, yoksa teşekkürü kaçıracağım gibi duruyor.
An itibariyle 3 saat uğraş sonucu proje ödevimi bitirdim, hoca kabul etmezse tüm emek boşa gidecek, hadi bakalım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı