Project Cars 2 ISDone.dll hatası

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Ben bir oyun almadan önce torrent indiririm, denerim. Eğer güzelse hakkını kazanması için satın alırım. Çünkü videolardan bir şey anlayamıyorum. Project Cars 2 almadan önce 40Gb indirdim kotanın yarısı doldu zaten. Setup çalıştırınca bir süre sonra "ISDone.dll" diye hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

Ben bir oyun almadan önce torrent indiririm, denerim. Eğer güzelse hakkını kazanması için satın alırım. Çünkü videolardan bir şey anlayamıyorum. Project Cars 2 almadan önce 40Gb indirdim kotanın yarısı doldu zaten. Setup çalıştırınca bir süre sonra "ISDone.dll" diye hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

bende de aynı sorun acil cevap

Sildim. Orjinal alıcam. En iyisi orjinal zaten.

Saten o oyun arada bir güncelleme geliyor. En iyisi Orjinalini kullanmak yoksa yine sıkıntılarla uğraşırsın. Ama genelde sorun basit. Mesela AA bir tane oyun yüklemen lazım. Microsoft visual tüm serisini indirmen lazım. 2005 ten 2015 olan versiyonlarını 32 bit + 64 bit olanları.

Bunlar yoksa hata verebilir ve crack gurubunun oyunlarıda önemli. Mesela bazıları Full kırmıyor ben onları indirmiyorum onlar genelde hata veriyor. Fitgirl indir. Yada CYP ben bunları kullanıyorum.

Birazda şans isi. Bu işler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı