Project Cars 2'de araba alınıyor mu?

Aykanpower

Decapat
Daha fazla  
Ben Assetto Corsa gibi oyun sana bir araba verir sende onunla yarışırsın aracı geri verirsin. Bu mantığı sevmiyorum Gran Turismo tarzı oyun en başta sana bir araba verir onunla yarışıp oyun parası kazanırsın yeni araba alırsın. Bu mantığı seviyorum. Eğer yoksa bana bunun olduğu PC araba oyunları önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama tavsiyem Forza Horizon 4 veya 5 olacaktır. Sisteminize ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. İkisi de aynı deneyimi sunar. Ve bence piyasadaki en iyi araba oyunu.

Başlıkla konunun alaka seviyesi:
images.jpeg

Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama tavsiyem Forza Horizon 4 veya 5 olacaktır. Sisteminize ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. İkisi de aynı deneyimi sunar. Ve bence piyasadaki en iyi araba oyunu.
Hayır piyasadaki en iyi araba oyunu değil, şişirdiniz şu iki oyunu. Ne araç sesi güzel, ne de fizikleri Project Cars 2'nin yanında güzel.
Project Cars 2 bir pist oyunu. Forza Horizon ne alaka?

Başlıkla konunun alaka seviyesi:Eki Görüntüle 1787140
Bence yazıyı anlamamışsınız.

Hayır piyasadaki en iyi araba oyunu değil, şişirdiniz şu iki oyunu. Ne araç sesi güzel, ne de fizikleri Project Cars 2'nin yanında güzel.
Project Cars 2 bir pist oyunu. Forza Horizon ne alaka?

Araç seslerinin çoğu gerçek araçlardan alınma, ayrıca Forza Simulator değil arcade bir oyun o yüzden gerçekçi olmaması normal, aksine eğlence odaklı.
Arkadaş "pist" oyunu istememiş, belirlediği kriterlere uyan "PC araba oyunu" istemiş.
Ayrıca pist oyunu isteseydi de Forza Motorsport Önerirdim.

@Aykanpower Hocam büyük ihtimalle biraz pist oyunu olduğu için araba alma dediğimiz mevzu bu oyunda yok, ve menüye baktığımda paraya dair bir ibare fark etmedim.

Araç seslerinin çoğu gerçek araçlardan alınma, ayrıca Forza Simulator değil arcade bir oyun o yüzden gerçekçi olmaması normal, aksine eğlence odaklı.
Arkadaş "pist" oyunu istememiş, belirlediği kriterlere uyan "PC araba oyunu" istemiş.
Ayrıca pist oyunu isteseydi de Forza Motorsport önerirdim.

Zaten Forza Motorsport satılmadığı için onu alamıyorum ama Haziran'da Forza Motorsport 8 çıkacak diye gördüm gerçekse Game Pass'den yükleyeceğim.

Geri
Yukarı