Project Cars 2'de araba alınıyor mu?

Aykanpower

Decapat
Daha fazla  
Ben Assetto Corsa gibi oyun sana bir araba verir sende onunla yarışırsın aracı geri verirsin. Bu mantığı sevmiyorum Gran Turismo tarzı oyun en başta sana bir araba verir onunla yarışıp oyun parası kazanırsın yeni araba alırsın. Bu mantığı seviyorum. Eğer yoksa bana bunun olduğu PC araba oyunları önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Yeni gelen egzoz güncellemesini denediniz mi bilmiyorum, ama araç sesleri falan bence arcade bir oyunda olmasa da olur. İncelemeler Forza'nın daha iyi olduğunu gösteriyor, ama herkes aynı şeyi sevemez.

11'im hocam. Üniversite okumayı düşünmediğim için okul bittikten sonra büyük ihtimalle çalışmaya başlarım. Hiç de istemiyorum ama mecbur.
Forza zaten NFS'den daha iyidir, buna bir şey demedim ki hocam. Fakat ses konusunda son 2 oyundur hep sınıfta kaldı Forza. Hele 4 neydi öyle, iğrenç.
Dediğiniz antilag güncellemesini gördüm daha önce hocam, fena değil yine. 4 rezil ama, 5 göz ardı edilebilecek seviyede, ama 2021 için yetersiz bana göre.

Forza zaten NFS'den daha iyidir, buna bir şey demedim ki hocam. Fakat ses konusunda son 2 oyundur hep sınıfta kaldı Forza. Hele 4 neydi öyle, iğrenç.
Dediğiniz antilag güncellemesini gördüm daha önce hocam, fena değil yine. 4 rezil ama, 5 göz ardı edilebilecek seviyede, ama 2021 için yetersiz bana göre.

Sizce hangi oyun daha iyidir hocam?

İnternette biraz bakındım ama oyunda araç seçme veya satın almaya dair herhangi bir konuya rastlamadım. ChatGPT çoğu zaman yanlış bir bilgi veriyor zaten, mesela benim forumdaki ismim Fatalis bir oyun bossu aslında ve ChatGPT'ye sorduğumda bu bossun en zayıf noktasının kuyruğu olduğunu söylemişti, ama aslında en kötü hitzone kuyruğu, asla kuyruğa vurulmaması gerekiyor çünkü vakit kaybı oluyor.

Yani demek istediğim ChatGPT'ye güvenmemek lazım :D Simülasyon istiyorsan Forza Motorsport 8 çıkana kadar bekle bence, ben öyle yapıyorum şahsen. Forza Motorsport serisi simülasyon anlamında ne kadar başarılılar pek bir fikrim yok bu arada uzman değilim bu konularda, sadece araç sürmekten keyif alıyorum hepsi bu.

İnternette biraz bakındım ama oyunda araç seçme veya satın almaya dair herhangi bir konuya rastlamadım. ChatGPT çoğu zaman yanlış bir bilgi veriyor zaten, mesela benim forumdaki ismim Fatalis bir oyun bossu aslında ve ChatGPT'ye sorduğumda bu bossun en zayıf noktasının kuyruğu olduğunu söylemişti, ama aslında en kötü hitzone kuyruğu, asla kuyruğa vurulmaması gerekiyor çünkü vakit kaybı oluyor.

Yani demek istediğim ChatGPT'ye güvenmemek lazım :D Simülasyon istiyorsan Forza Motorsport 8 çıkana kadar bekle bence, ben öyle yapıyorum şahsen. Forza Motorsport serisi simülasyon anlamında ne kadar başarılılar pek bir fikrim yok bu arada uzman değilim bu konularda, sadece araç sürmekten keyif alıyorum hepsi bu.

Hocam soruyu nasıl sorduğunuz da önemli. Ben "Fatalis'in zayıf noktası neresidir?" diye sordum, sırasıyla baş, boynuz en son da kuyruk olarak sıraladı.

FH zaten arcadelerin en iyisi şu an hocam.

Satışta değil, Game Pass'da da yok, bekleyin derim.

Genel olarak peki hangi araba oyununu seviyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı