Çözüldü Project Zomboid açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi. Oyunun kısayoluna basıyorum, bazen Görev Yöneticisi'nde açılıyor ve kapanıyor veya hiçbir şey olmuyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyun 10 dolar (320 TL) gibi bir civarda olduğu için ne yazık ki satın alamadım.

Hayır, mod yok. Silip tekrar yüklemedim.

Oyunu satın alamadım.

Oyunun klasörüne gir, orada .bat uzantılı dosya olması lazım ondan çalıştırmayı dene. Eğer olmazsa oyunu sil ve yeniden yükle
Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi. Oyunun kısayoluna basıyorum, bazen Görev Yöneticisi'nde açılıyor ve kapanıyor veya hiçbir şey olmuyor. Nasıl çözebilirim?

Mod var mı? Oyunu silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Eğer oyun açılmıyorsa Steam'e gir Project Zomboid'e sag tıkla genel e tıkla orada başlatma seçenekleri var alternatif launch yazıyor onunla dene.

Steam üzerinden mi aldınız? Öyleyse dosyaları doğruladınızmı?
Mod var mı? Oyunu silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?
Eğer oyun açılmıyorsa Steam'e gir Project Zomboid'e sag tıkla genel e tıkla orada başlatma seçenekleri var alternatif launch yazıyor onunla dene.
Oyunu satın alamadım.

Oyun 10 dolar gibi bir civarda olduğu için ne yazık ki satın alamadım.

Oyunu satın alamadım.

Crack a destek yok maalesef umarım satın alma şansın olur.

Oyunu satın alamadım.

Ayrıca 320 TL para degil 3 dürüm parası sadece almaya vicdanımız el vermez.

Oyunu satın alamadım.

Oyunun klasörüne gir, orada .bat uzantılı dosya olması lazım ondan çalıştırmayı dene. Eğer olmazsa oyunu sil ve yeniden yükle

Çözüm
Crack a destek yok maalesef umarım satın alma şansın olur.

Ayrıca 320 TL para degil 3 dürüm parası sadece almaya vicdanımız el vermez.
Evet, dostum ben de karşıydım korsana ama gerçekten 320 lira verilecek bir oyun değil. Dolara geçmeden önce satın alırdım ancak hepimiz biliyoruz durumları. Vicdanımız el vermiyor gerçekten. :(

Tamamdır deneyeceğim. Yardım için çok sağ olun.

Evet, dostum ben de karşıydım korsana ama gerçekten 320 lira verilecek bir oyun değil. Dolara geçmeden önce satın alırdım ancak hepimiz biliyoruz durumları. Vicdanımız el vermiyor gerçekten. :(

Tamamdır deneyeceğim. Yardım için çok sağ olun.

O hissi biliyorum ben korsan karşıtıyım RimWorld bile bana korsan yüklettirdi 😂 beni tanıyan bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı