ProMods Iberia olmadan çalışır mı?

7 tane harita DLC'si var şu anda. Muhtemelen Iberia yoktur sizde diye tahmin ediyorum.

Oda var toplam da 7 tane DLC olması lazım mı acaba hangisi eksik

7 tane harita DLC'si var şuanda. Muhtemelen Iberia yoktur sizde diye tahmin ediyorum.
  • Road to the Black Sea DLC,
  • Beyond the Baltic Sea DLC,
  • Italia DLC,
  • Vive la France! DLC,
  • Scandinavia DLC,
  • Going East! DLC. bunlar var ben de

Son düzenleme:
Oda var toplam da 7 tane DLC olması lazım mı acaba hangisi eksik

• Italia DLC,
  • Vive la France! DLC,
  • Scandinavia DLC,
  • Going East! DLC. bunlar var ben de
Bu yazdıklarında Iberia yok, tekrar bir kontrol et istersen.

t

toplam da 7 tane dlc olması lazım ama ben de 6 tane var
  • Italia DLC,
  • Vive la France! DLC,
  • Scandinavia DLC,
  • Going East! DLC

@Nicksiz ayva Hayır, indirimlerde daha ucuza alabilirsin. Ama illa hemen alacağım diyorsan 226₺ ödeyeceksin.
ben zaten 6 tane dlc var
  • Italia DLC,
  • Vive la France! DLC,
  • Scandinavia DLC,
  • Going East! DLC

ben zaten 6 tane dlc var
  • Italia DLC,
  • Vive la France! DLC,
  • Scandinavia DLC,
  • Going East! DLC
Iberia DLC'sine sahip değilsin. Aşağıdaki makaleye göre Iberia DLC'si şart Promods için.

Benden önce de yazmış arkadaşlar ben de yazdım. Siz de diyorsunuz toplam 7 DLC var ama bende 6 var. Bir tanesi eksik işte. Iberia DLC'si yok, satın almanız gerekiyor. Link de bıraktım kontrol edin diye, bunun nesi anlaşılmıyor anlamış değilim. Iberia DLC'si eksik, onu almanız gerekiyor bu kadar. @murat pola

Benden önce de yazmış arkadaşlar ben de yazdım. Siz de diyorsunuz toplam 7 DLC var ama bende 6 var. Bir tanesi eksik işte. Iberia DLC'si yok, satın almanız gerekiyor. Link de bıraktım kontrol edin diye, bunun nesi anlaşılmıyor anlamış değilim. Iberia DLC'si eksik, onu almanız gerekiyor bu kadar. @murat pola

hocam bak lberia yazıyorum steam de bana diyoru ki lberia zaten kütübanızde zaten bulunuyor diyor bulunun haritayı nasıl baştan satın satın alim ki lberia kütübane de olmazsa zaten satın alacam ama kütübane de bulunuyor diyor

hocam bak lberia yazıyorum steam de bana diyoru ki lberia zaten kütübanızde zaten bulunuyor diyor bulunun haritayı nasıl baştan satın satın alim ki lberia kütübane de olmazsa zaten satın alacam ama kütübane de bulunuyor diyor
Üstte 6 tane DLC ismi yazdın, orada Iberia yoktu o yüzden söylüyorum. Ya anlamakta zorlanıyorsun yada bir yerlerde eksik var. Şöyle yapalım;
ETS2'nin mağaza sayfasına girin, aşşağıya kaydırarak DLC'ler kısmına gelin. Resimde de gördüğün gibi hangisinin yanı mavi renkli değilse o yoktur sende.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-10 123726.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-10 123726.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı