ProMods Iberia olmadan çalışır mı?

Üstte 6 tane DLC ismi yazdın, orada Iberia yoktu o yüzden söylüyorum. Ya anlamakta zorlanıyorsun yada bir yerlerde eksik var. Şöyle yapalım;
ETS2'nin mağaza sayfasına girin, aşşağıya kaydırarak DLC'ler kısmına gelin. Resimde de gördüğün gibi hangisinin yanı mavi renkli değilse o yokturtam

Üstte 6 tane DLC ismi yazdın, orada Iberia yoktu o yüzden söylüyorum. Ya anlamakta zorlanıyorsun yada bir yerlerde eksik var. Şöyle yapalım;
ETS2'nin mağaza sayfasına girin, aşşağıya kaydırarak DLC'ler kısmına gelin. Resimde de gördüğün gibi hangisinin yanı mavi renkli değilse o yoktur sende.
tam hocam ben de 7 tane dlc var Going East var toplam da 7 tane dlc var ama yine promods giremiyorum anlamadım gitti 7 tane dlc yüklü hocam başka bişey var

tam hocam ben de 7 tane dlc var Going East var toplam da 7 tane dlc var ama yine promods giremiyorum anlamadım gitti 7 tane dlc yüklü hocam başka bişey var
Promods için başka bir şey gerekmiyor. Harita DLC'lerinin olması yeterli. Nasıl bir hata alıyorsunuz ya da ne oluyor da giremiyorsunuz?

Tam hocam ben de 7 tane DLC var Going East var toplam da 7 tane DLC var ama yine ProMods giremiyorum anlamadım gitti 7 tane DLC yüklü hocam başka bir şey var

İndirdiniz mi ProMods'u ve nasıl kurulumunu yaptınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Attığım videodaki gibi yapın. Ben bu 2 videoyu izleyip zamanında ProMods kurmuştum sıkıntısız.

İndirdiniz mi ProMods'u ve nasıl kurulumunu yaptınız?

Attığım videodaki gibi yapın. Ben bu 2 videoyu izleyip zamanında ProMods kurmuştum sıkıntısız.
Ben steam den 7 tane dlc satın aldım bundan 2 ay önce oynadım pc format attım sonra est yine yükledim 7 tane dlc yükledim ama girince hata veriyor yes basınca beni bu siteye atıyor

ProMods için başka bir şey gerekmiyor. Harita DLC'lerinin olması yeterli. Nasıl bir hata alıyorsunuz ya da ne oluyor da giremiyorsunuz?

Böyle bir hata alıyorum ama 7 tane DLC yüklü

Dosya Ekleri

• images.jpeg.jpg
    images.jpeg.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 15
Ben Steam'den 7 tane DLC satın aldım bundan 2 ay önce oynadım PC format attım sonra est yine yükledim 7 tane DLC yükledim ama girince hata veriyor yes basınca beni bu siteye atıyor

Böyle bir hata alıyorum ama 7 tane DLC yüklü

Mod yöneticisini açabilir misiniz? Ve açtığınız da SS atın.

Mod klasörüne attığınız dosyalarda eksik var, uyarı bunu söylüyor. Dosyalardaki eksikliği tamamlayın. @murat pola
Mod bu

Mod yöneticisini açabilir misiniz? Ve açtığınız da SS atın.

Bu yazdıklarında Iberia yok, tekrar bir kontrol et istersen.
Yaptım başkan çok şükür ya

Dosya Ekleri

• 20230710_210428.jpg
    20230710_210428.jpg
    304 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Geri
Yukarı