Protein ocean güvenilir midir?

Yok hocam 1.5 2 haftadır kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım antrenmanda resmen kondisyon diye bir şey yoktu set bitince 2 saniye bile durmadan diğer hareketlere geçmeye başladım 1 saatte bitecek şey 30 dakikada bitti ve kasların kasım Kasım kasıldığını hissediyordum şu an bicepslerim hala ağrıyor ki şu zamana kadar bir kere bile ağrımamıştı.

SH57 olan mı yoksa supreme mi?
Lansman olmazsa ProteinOcean'ın presini alma bence, o fiyata değmez.

Yok hocam 1.5 2 haftadır kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım antrenmanda resmen kondisyon diye bir şey yoktu set bitince 2 saniye bile durmadan diğer hareketlere geçmeye başladım 1 saatte bitecek şey 30 dakikada bitti ve kasların kasım Kasım kasıldığını hissediyordum şu an bicepslerim hala ağrıyor ki şu zamana kadar bir kere bile ağrımamıştı.

SH57 olan mı yoksa supreme mi?
Supreme diye yazıyor üstünde siyah kutulu, lansmana özel indirimle 2 kutu almıştım.

Hocam vallahi aromasını sevemezsem isterse dünyaya özel olsun antrenman ortasında kusarım şimdi de yeşil elma kötü dediler içime bir kuşku düştü.
Ya hocam ice tea gibi aynı ama biraz şey yani, sonlara doğru ekşilik geliyor. Senin için tadını tarif etmek için ufak bi ölçek atayım şimdi, beklemede kal.

Yeni konular

Geri
Yukarı