Protein ocean iyi mi?

İçinde 3g creatine var yetersiz eğer aromalı limited edition diyosan onda 2650mg var yine yetersiz. Aynı konuyu bende açmıştım bana ssn önerdiler
SSN Creatine Refuel 350 Gr aromasız ve suda çözünmediği için içerken sıkıntı oluyo(benim midem bulanıyo) onun dışında ssn daha iyi tabi. Ben aldığım zaman fiyatlar birbirine yakındı şimdi ssn 400 olmuş indirim koduyla falan ayarlarsan iyi olur. Paran varsa eğer hiq öneririm tabi.

Arkadaşın attığı SSN markasını alabilirsin. Proteinocean'ın sunduğu kreatin, 3 gram kreatin içeriyor. Aromasını da hesaba katarsak yetersiz.

İçinde 3G creatine var yetersiz eğer aromalı limited Edition diyorsan onda 2650mg var yine yetersiz. Aynı konuyu bende açmıştım bana ssn önerdiler
SSN Creatine Refuel 350 Gr aromasız ve suda çözünmediği için içerken sıkıntı oluyor(benim midem bulanıyor) onun dışında ssn daha iyi tabii. Ben aldığım zaman fiyatlar birbirine yakındı şimdi ssn 400 olmuş indirim koduyla falan ayarlarsan iyi olur. Paran varsa eğer hiq öneririm tabii.

Kanka ocean olan aromasız. SSN aromasız kaç gr var bir ölçekte

Arkadaşın attığı SSN markasını alabilirsin. Proteinocean'ın sunduğu kreatin, 3 gram kreatin içeriyor. Aromasını da hesaba katarsak yetersiz.

Aromasız kanka ocean

Geri
Yukarı