Protein ocean güvenilir midir?

Eyvallah reis beklemedeyim.
Hocam baya az bi ölçek attım.
İlk öncelikle suyu içmeden önceki ağızda toz halindeki tadından bahsedeyim. (Hatırladığım kadarıyla.)
Çok da bir tat gelmiyor sanırım, belki ufaktan geliyor olabilir. Biraz öksürtecek gibi yada hapşurtacak gibi tarifsiz bir his veriyor, kötü değil pek öyle aman aman.
Suyu içtiken sonra ise ilk önce ice tea tadını alıyor, ama sonraysa o o kadar yoğun oluyor ki biraz yüzünüzü ekşiltebilir. Bana koymaz derseniz alın bakın.

Hocam bayağı az bir ölçek attım.
İlk öncelikle suyu içmeden önceki ağızda toz halindeki tadından bahsedeyim. (hatırladığım kadarıyla.)
Çok da bir tat gelmiyor sanırım, belki ufaktan geliyor olabilir. Biraz öksürtecek gibi ya da hapşurtacak gibi tarifsiz bir his veriyor, kötü değil pek öyle aman aman.
Suyu içtiken sonra ise ilk önce ice tea tadını alıyor, ama sonraysa o o kadar yoğun oluyor ki biraz yüzünüzü ekşiltebilir. Bana koymaz derseniz alın bakın.

Ekşiliğin koyacağını düşünmüyorum hocam tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkürler peki bunu ne sıklıkla kullanacağım hep kullanırsam pre olmadan antrenman yapamayacağımdan korkuyorum vücut alışır çünkü bir süre sonra.

Ekşiliğin koyacağını düşünmüyorum hocam tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkürler peki bunu ne sıklıkla kullanacağım hep kullanırsam pre olmadan antrenman yapamayacağımdan korkuyorum vücut alışır çünkü bir süre sonra.
Pre-Workout bağımlılık yapabilir bu arada, ben haftada 2 gün kullanırım diye almıştım 6 gün kullanmıştım.

Pre-Workout bağımlılık yapabilir bu arada, ben haftada 2 gün kullanırım diye almıştım 6 gün kullanmıştım.
Ne yazık ki bu bir gerçek, bu da bağımlılık yapabilen bir şey.
Her idmanda, bu idmanımda hayvan gibi giricem, pre atsam ne olur ki diyebilirsiniz. Çünkü o şey size hem fiziksel olarak performans verse de psikolojik olarak da destek sağlıyor. Sonuçta size enerji veren bir madde tüketiyorsunuz. Ama ne yazık ki fazla kullandığınızda vücudunuz alışıyor, aynı kafein gibi. Haftada 2 3 fena olabilir, itiş gününde kesinlikle kullanılmalı bence.
Sporcu adamın iradesi sağlam olur, o acıyı çekebiliyorsan, o pre'yi de o gün atmayabilirsin. Dikkatli kullanmakta fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kesinlikle izle derim.

Ne yazık ki bu bir gerçek, bu da bağımlılık yapabilen bir şey.
Her idmanda, bu idmanımda hayvan gibi gireceğim, pre atsam ne olur ki diyebilirsiniz. Çünkü o şey size hem fiziksel olarak performans verse de psikolojik olarak da destek sağlıyor. Sonuçta size enerji veren bir madde tüketiyorsunuz. Ama ne yazık ki fazla kullandığınızda vücudunuz alışıyor, aynı kafein gibi. Haftada 2-3 fena olabilir, itiş gününde kesinlikle kullanılmalı bence.
Sporcu adamın iradesi sağlam olur, o acıyı çekebiliyorsan, o Pre'yi de o gün atmayabilirsin. Dikkatli kullanmakta fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kesinlikle izle derim.

Vallahi hocam kreatin saçlara vurmazsa devam edeceğim olmadı hiçbir supplement kullanmadan çalışacağım.

Kafein + citrulline iyi olabilir.

taurin ile arasındaki fark nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı