Protein tozları skandalı

AskinMustafa

Centipat
Daha fazla  
Instagram gıda dedektifinin benim de aşırı merak ettiğim analiz olayına ilişkin gündeme oturan olaylar silsilesi...
İlerleyen süreçte kanıtlancak. Gıda dedektifine inanıyorum. Tüm ürünlerin kodlarını alarak işe girmişler. Adamlar boş iş yapmaz görünüyor açıkçası.
Ayrıca şu anda kullandığım ürün supplementler muz aromalı. Bunun da incelemesini aşırı merak ediyorum. Onun dışında koca sporcular bu değerleri bilerek bunları reklam yapıyorlarsa vay hallerine. Ne demek ya 1.3 gr protein. Nesquik iç kardeşim daha iyi.
Bu değerler kanıt olarak aklanırsa ki aklanacak HIQ nutrition top 1 olacağı kesin. Shredded brothers haftalar önce bu konudan bahsetti ve nihayet gündemde. Haberlere çıkacak bir konu. Hatta bu sektörün gidişatını değiştirecek olaylar başa geldi denilebilir. Ssn nutrition ayrıca da tebriklerimi sunarım biraz glisin basmışlar ama proteinin oranının sadece %10 kadar az olduğu çıkmış. Fakat glisin bastıkları da ortada. Bu değere yine bir açıklama getirirler ama en azından protein içtiğinizi değerden anlıyorsunuz. O yüzden ssn de şu anda ayrı tutulabilir. Alt firmaları da aynı şekilde.
Bakalım neler olacak söylemek istediklerim bu kadar.
Not: Söylemler açıklanan gıda dedektifi verilerine göredir. İlerleyen süreçte nice açıklamalar gelecektir.
Yorumlarınızı merak ediyorum.

O sırada zeus ve Ronic'in sıfat :D
Hocam glisin ne oluyor? Protein tozları hakkında çok bi' bilgim yok.

Molekül ağırlığı düşük. Etikette protein değerinin yüksek gözükmesi için konuyor. Bir çeşit aminoasit. Tabii sporcunun istediği içerik bu değil. Yeni haberleri bekliyorum. Güncelleriz burayı.

Her şeye hem maddi imkanımız olmadığı için ulaşamıyoruz hem de ulaştığımızda aldatmacayla, enayi yerine konmayla, kötü ve sahte içeriklerle karşılaşıyoruz. Çok sıkıldım bu durumdan.

Her şeye hem maddi imkanımız olmadığı için ulaşamıyoruz hem de ulaştığımızda aldatmacayla, enayi yerine konmayla, kötü ve sahte içeriklerle karşılaşıyoruz. Çok sıkıldım bu durumdan.

Ben her türlü olasılığı göz önünde ve özellikle bu gibi durumları bulundurarak pazar günü sandığa gideceğim.

Hardline, torq, bigjoy ya da yabancı markaların dışına çıkmamak gerektiğinin kanıtı.

Hardline, torq, bigjoy ya da yabancı markaların dışına çıkmamak gerektiğinin kanıtı :)

Bunlar hakkında da bilgi paylaşılmamış. Olmayacağı nereden belli ama bir kesinlik var:
HIQ nutrition top1.markanın bir ürününü almadım ama araştırmalarım neticesinde Türkiye üzerinde en güvenilir bir marka. İthal de alınabilir Türk markaları çöküşü yaşayacak.

Instagram gıda dedektifinin benim de aşırı merak ettiğim analiz olayına ilişkin gündeme oturan olaylar silsilesi...
İlerleyen süreçte kanıtlancak. Gıda dedektifine inanıyorum. Tüm ürünlerin kodlarını alarak işe girmişler. Adamlar boş iş yapmaz görünüyor açıkçası.
Ayrıca şu anda kullandığım ürün supplementler muz aromalı. Bunun da incelemesini aşırı merak ediyorum. Onun dışında koca sporcular bu değerleri bilerek bunları reklam yapıyorlarsa vay hallerine. Ne demek ya 1.3 gr protein. Nesquik iç kardeşim daha iyi.
Bu değerler kanıt olarak aklanırsa ki aklanacak HIQ nutrition top 1 olacağı kesin. Shredded brothers haftalar önce bu konudan bahsetti ve nihayet gündemde. Haberlere çıkacak bir konu. Hatta bu sektörün gidişatını değiştirecek olaylar başa geldi denilebilir. Ssn nutrition ayrıca da tebriklerimi sunarım biraz glisin basmışlar ama proteinin oranının sadece %10 kadar az olduğu çıkmış. Fakat glisin bastıkları da ortada. Bu değere yine bir açıklama getirirler ama en azından protein içtiğinizi değerden anlıyorsunuz. O yüzden ssn de şu anda ayrı tutulabilir. Alt firmaları da aynı şekilde.
Bakalım neler olacak söylemek istediklerim bu kadar.
Not: Söylemler açıklanan gıda dedektifi verilerine göredir. İlerleyen süreçte nice açıklamalar gelecektir.
Yorumlarınızı merak ediyorum.
HIQ Nutrition ham maddesini Milk Specialties ve Amerika'dan alan güvenilir bir firma. Ben Gıda Dedektifi'ne inanmıyorum, çünkü elinde kanıt yok sadece bir şeyler söylüyor.

HIQ nutrition ham maddesini milk specialties ve Amerika'dan alan güvenilir bir firma. Ben gıda dedektifi'ne inanmıyorum, çünkü elinde kanıt yok sadece bir şeyler söylüyor.

Arkadaşım ben zaten HIQ nutritionun eğer ki böyle bir şey varsa onda olmayacağını söyledim. Şu anda en güvenilir yerli bir marka olduğunu düşünüyorum onu söyledim. Tabii yerli demek ne kadar doğru kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı