Proteinocean pre-workout alınır mı?

abox

Centipat
Yer
İzmir
Yakın zamanda pre-workout almayı düşündüğüm için biraz araştırma yaptım ve Proteinocean'ın pre-workoutunu buldum. Sizce alınır mı? Almamı tavsiye ediyorsanız hangi aromayı önerirsiniz?

Besin takviyesi de olsa normal bir gıda da olsa güvenli olması en önemli husustur. Bu bağlamda en bilindikleri almak daha mantıklı olur. Önermiyorum şahsen.

Ben portakallısını kullandım tamamen meraktan olanı söyleyeyim ben normalde kahve içen biriside değilim 1.5 ölçek attım ona rağmen bir inceden ellerim kaşındı o kadar başka bir etkisi yoktu başka kaliteli bir markanın ürününüde kullandım hediye gelmişti oda etki etmedi yani psikolojik bu işler kahve iç limonlu su iç aynı şey hatta daha iyi etkisini görürsün pre workout alacağına glutamine kreatin veya citrüline alabilirsin.

Hepinize teşekkür ederim. Kahve+sodaya devam :)

Aynen öyle gerçekten kaliteli bir markayı kullandım pek bilinmiyor ama ithal hammaddeli iyi bir üründü bana etki etmedi psikolojide bir olay var atıyorum adam hasta ağrı kesici veriyorsun bu içtiğin antibiyotik diyorsun adam 2 sonra iyileşiyor psikolojik olarak öyle inandığı için kahve soda limon devam hocam iyi antrenmanlar.

Aynen öyle gerçekten kaliteli bir markayı kullandım pek bilinmiyor ama ithal hammaddeli iyi bir üründü bana etki etmedi psikolojide bir olay var atıyorum adam hasta ağrı kesici veriyorsun bu içtiğin antibiyotik diyorsun adam 2 sonra iyileşiyor psikolojik olarak öyle inandığı için kahve soda limon devam hocam iyi antrenmanlar.

Eyvallah hocam size de iyi antrenmanlar.

Dostum konu kapanmış gibi görünüyor ama yine yorum yapmak istedim. Proteinocean pre hiçbirini önermem alacaksan Predator, boogieman veya HIQ smash Pro tercih edebilirsin pek fark olmaz aralarında. Kahve + soda arasına kendini sıkıştırmak yerine haftada 3 ölçek olacak şekilde pre kullanabilirsin. Hatta belli bir süre kafeine ara verip direnci düşürebilirsin sonrasında yarım ölçeklerle başlayıp 1 ölçeklere çıkabilirsin. Unutmaman gereken tek şey pre aralarına 1 gün koymak ve haftada Max 3 kere almak. Direnci ve para israfını düşük tutar.

Beta-alanine oranı yüksek olan pre workout kullanmanızı önermiyorum. Kaşıntıdan antrenman yaptırmıyor onlar. Millet de kaşındıkça sanıyor ki oo ne kadar da etkili bir supplement

Geri
Yukarı