Protokol Phantom vs Spectrum Phantom

Bay Soru

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-11800h, RTX 3050Ti, 16 Gb Ram
Meslek
Öğrenci
Selam. Ben 2 gün önce mağazama gelen Spectrum Phantom'u satın aldım. Bugün de mağazama Protokol Phantom geldi. Sizce hangisi daha iyi? Spectrum'u iade edip protokol alınır mı?

Selam. Ben 2 gün önce mağazama gelen Spectrum Phantom'u satın aldım. Bugün de mağazama protokol Phantom geldi. Sizce hangisi daha iyi? Spectrum'u iade edip protokol alınır mı?

Spectrum daha iyi.

Spectrum daha iyi.
İkisi de çok güzel. Çok kararsızım ama son tercihim Spectrum olurdu sanırım.
Kesinlikle spectrum arkadaşım protokol aldı spectrum daha iyi diyor
Spectrum Phantom hocam.
Spectrum daha iyidir hocam.
Eywallah saolun. O zaman Spectrum ile devam 😁

Selam. Ben 2 gün önce mağazama gelen Spectrum Phantom'u satın aldım. Bugün de mağazama Protokol Phantom geldi. Sizce hangisi daha iyi? Spectrum'u iade edip protokol alınır mı?
Kişiden kişiye değişir. Spectrumu seviyorsanız kalsın sizde protocol istiyorsanız iade edin alın burdaki kimsenin beğenisi sizin kararınızı değiştirmemeli sonuçta sen oynuycaksın biz değil.

Kişiden kişiye değişir. Spectrumu seviyorsanız kalsın sizde protocol istiyorsanız iade edin alın burdaki kimsenin beğenisi sizin kararınızı değiştirmemeli sonuçta sen oynuycaksın biz değil.
İkiside çok sevdiğim skinler :) Karar veremediğim için yazdım.

Spectrum daha iyi.
İkisi de çok güzel. Çok kararsızım ama son tercihim Spectrum olurdu sanırım.
Kesinlikle spectrum arkadaşım protokol aldı spectrum daha iyi diyor
Spectrum Phantom hocam.
Spectrum daha iyidir hocam.
Kararımı verdim. Spectrumu iade edip şu an hesabımda 7700 vp var. Onunlar birlikte yeni gelecek seti alacağım. 😂😂😂

Son düzenleme:
İkiside çok sevdiğim skinler :) Karar veremediğim için yazdım.

Kararımı verdim. Spectrumu iade edip şu an hesabımda 7700 vp var. Onunlar birlikte yeni gelecek seti alacağım. 😂😂😂
Yapma garanti pişman olursun yeni gelecek set derken arcadeyi kastediyorsan spectrum phantom tek başına setten daha iyi gözüküyor bence zaten öyle bir sete o kadar para verilmez illaki set alıcam ben diyorsan sonraki seti bekle

Geri
Yukarı