Spectrum Phantom alınır mı?

499337

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşalar sorum kısa ve öz.
Dükkana Spectrum Phantom geldi nasıl alınır mı? Ben R. E. S(Arcade) Phantom bekliyorum. Alsam 14 gün içinde R. E. S. Gelirse iade etsem gelmezse tutsam öyle bir şey mi yapsam bir fikrinizi almam lazım şu an.

Almasam oyunun en iyi skinlerinden biri. Alsam yarın R. E. S. Gelse veya iade süresi geçtikten 1 gün sonra R. E. S gelse... Üzülürüm. Fikir lazım bana acilen.
Düşüncem almak, R. E. S. Gelirse iade etmek gelmezse yükseltip oynamak Spectrum ile.

Arkadaşalar sorum kısa ve öz.
Dükkana Spectrum Phantom geldi nasıl alınır mı? Ben R. E. S(Arcade) Phantom bekliyorum. Alsam 14 gün içinde R. E. S. Gelirse iade etsem gelmezse tutsam öyle bir şey mi yapsam bir fikrinizi almam lazım şu an.

Almasam oyunun en iyi skinlerinden biri. Alsam yarın R. E. S. Gelse veya iade süresi geçtikten 1 gün sonra R. E. S gelse... Üzülürüm. Fikir lazım bana acilen.
Düşüncem almak, R. E. S. Gelirse iade etmek gelmezse yükseltip oynamak Spectrum ile.
OYUNU EN İYİ SKİNİ.

Phantom bence güzel R.E.S'de güzel.

İade edebilmek için geliştirmeden oynaman lazım oylede pek bir şey anlamıyorsun aldığın desenden.
Zaten oynamayacağım, alıp bekleyeceğim 14 günde R.E.S. gelirse R.E.S. gelmezse Spectrumu yükseltip devam ederim. Ama kararsızım da.

OYUNU EN İYİ SKİNİ.
Evet bi arkadaşım almazsan okulda seni döverim diye tehdit de etti :) Seveni çok :D Kendisi 4 aydır Spectrum bekliyor da ...

Zaten oynamayacağım, alıp bekleyeceğim 14 günde R. E. S. Gelirse R. E. S. Gelmezse Spectrum'u yükseltip devam ederim. Ama kararsızım da.

Al direk Spectrum kaçtane insan o skini bekliyor mağazaya

Zaten oynamayacağım, alıp bekleyeceğim 14 günde R.E.S. gelirse R.E.S. gelmezse Spectrumu yükseltip devam ederim. Ama kararsızım da.

Evet bi arkadaşım almazsan okulda seni döverim diye tehdit de etti :) Seveni çok :D Kendisi 4 aydır Spectrum bekliyor da ...
dua et aynı okulda değiliz aynısını bende derdim

Zaten oynamayacağım, alıp bekleyeceğim 14 günde r. E. S. Gelirse r. E. S. Gelmezse Spectrum'u yükseltip devam ederim. Ama kararsızım da.

Evet bir arkadaşım almazsan okulda seni döverim diye tehdit de etti :) seveni çok :D kendisi 4 aydır Spectrum bekliyor da...

Siz bilirsiniz bende aynı şekilde skin alıp 2 saat sonra geliştiriyorum D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı