Çözüldü ProtonVPN çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

googlle ceosu

Femtopat
Daha fazla  
3 aydır falan proton kullanıyorum. Genelde 3-5 sunucuya gir-çık yaptığımda bir sunucuya kesin bağlanırdı, şimdi hiçbir sunucuya bağlanamıyorum. En fazla bu ekranı alıyorum. Telefonda tam aksi oluyor ama. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-09_134156302.png
    resim_2023-12-09_134156302.png
    55,6 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sık sık benzer sorunları yaşıyordum. Artık riseup vpn'e geçtim. Yine onun gibi açık kaynak ve daha hızlı. Hem telefonda hem bilgisayarda onu kullanıyorum.

3 aydır falan proton kullanıyorum. Genelde 3-5 sunucuya gir-çık yaptığımda bir sunucuya kesin bağlanırdı, şimdi hiçbir sunucuya bağlanamıyorum. En fazla bu ekranı alıyorum. Telefonda tam aksi oluyor ama. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Ben de yaşamıştım aynı durumu geçen. 10-15 kere deneyince oldu. İlk defa oldu şaşırdım. Bir daha olursa başka uygulamaya geçeceğim.

Sebebi belli mi? Açıklama bağlantısı bende açılmıyor.
Bazı İSS'lerde hizmetin çalışmadığını ve konuyu araştırdıklarını söylüyorlar. Öte yandan bizim ülkemizde böyle şeyler için sebebe gerek yok maalesef. Proton VPN dahil 16 servis yasaklandı diye biliyorum.
1703018374274.png

Bazı ISS'lerde hizmetin çalışmadığını ve konuyu araştırdıklarını söylüyorlar. Öte yandan bizim ülkemizde böyle şeyler için sebebe gerek yok maalesef. Proton VPN dahil 16 servis yasaklandı diye biliyorum.
Eki Görüntüle 2058623

Bu görselin kaynağını alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı