ProtonVPN güvenli mi?

Proton güvenilir bir VPN servisidir. Ayrıca yaşanan son olaylardan sonra Türkiye'de ücretsiz oldu diye biliyorum.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de özellikle bankacılık uygulamaları gibi kritik gizlilik gerektiren işlemleri hep telefonumdan gerçekleştirdiğim için VPN uygulaması kullanmaya çekiniyorum. Proton’u kullanabilir miyim rahatlıkla?
Bankacılık gibi bir serviste babanıza bile güvenmeyin. Kaspersky kullanın. Onunda VPN'i var. Kaspersky hesabı açınca ücretsiz 300MB tanımlıyor. Banka işlemi için yeter zannımca. Güvenli banka özelliği de var.

Malum sitelere girmek için sanal makineda kullanıyorum. İş görüyor. Videoları da FDM ile indiriyorum. Oh çatur çutur izliyorum. Acayip oluyor. 😆 😁😗 ondan sonra depremler neden oluyor. Hepsi benim suçum. Tanrı affetsin kuzum töbe de. 😁 😁 😁

Ulan bu mesaj uyarı yemiyor ben nokta koymadığım için uyarı yiyorum.

Bankacılık gibi bir serviste babanıza bile güvenmeyin. Kaspersky kullanın. Onunda VPN'i var. Kaspersky hesabı açınca ücretsiz 300MB tanımlıyor. Banka işlemi için yeter zannımca. Güvenli banka özelliği de var.
Hayır yanlış anladın. Ben bankacılık işlemleri yapmak için VPN istemiyorum. Mobil bankacılığı çok aktif şekilde kullanıyorum zaten. Telefonumda böyle işler yaparken üçüncü parti bir VPN uygulaması yüklemek içime sinmiyor. Bilgilerin gizliliği açısından. Proton ile bankacılık işlemleri yapmayacağım ama telefonumda bir VPN profili tanımlayacak sonuçta, bu durum verilerim açısından risk yaratır mı onu merak ediyorum. Asla VPN açıkken kritik işlem yapmam zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum sitelere girmek için sanal makinada kullanıyorum. İş görüyor. Videoları da FDM ile indiriyorum. Oh çatur çutur izliyorum. Acayip oluyor. 😆 😁😗 Ondan sonra depremler neden oluyor. Hepsi benim suçum. Tanrı affetsin kuzum töbe de. 😁 😁 😁
Malum sitelere girmek için sanal makinede kullanıyorum. İş görüyor. Videoları da FDM ile indiriyorum. Oh, çatır çutur izliyorum. Acayip oluyor. 😆 😁😗 Ondan sonra “Depremler neden oluyor?” Hepsi benim suçum. Tanrı affetsin kuzum, tövbe de. 😁 😁 😁

.

Geri
Yukarı