Çözüm Prototype 1 kasma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Efekan Ulusoy

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar uzun yıllar sonra nostalji için Prototype indirdim fakat kasma sorunu yaşadım çözümünü de forumlarda bulamadım. Uzun bir araştırma sonucunda çözdüm sıkıntı dediklerimi uygularsanız hiçbir sorun kalmayacağını umuyorum.

Öncelikle yukarıdaki linkteki dosyayı indirip oyun klasörüne atın bu dosya oyunu 1280X720'den daha yüksek çözünürlükte oynamanızı sağlar.

2. olarak da aygıt yöneticisini açın ve oradan İnsan Arabirim Aygıtları'na tıklayın sonrasında da ise burada "HID uyumlu tüketici denetimi aygıtı" yazan 2 tane aygıt göreceksiniz bu aygıtlardan en üsttekini devre dışı bırakın.

Büyük ihtimalle bu 2 adımı uyguladığınızda sorun kalmayacaktır.

(Oyun içi FPS 40 50'nin üstüne çıkmıyor ama kasma yaşamazsınız merak etmeyin)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam uzun yıllar sonra nostalji için prototype indirdim fakat kasma sorunu yaşadım çözümünü de forumlarda bulamadım. Uzun bir araştırma sonucunda çözdüm sıkıntı dediklerimi uygularsanız hiçbir sorun kalmayacağını umuyorum.

Öncelikle yukarıdaki linkteki dosyayı indirip oyun klasörüne atın bu dosya oyunu 1280x720'den daha yüksek çözünürlükte oynamanızı sağlar.

2. olarak da Aygıt Yöneticisi'ni açın ve oradan insan arabirim aygıtları'na tıklayın sonrasında da ise burada "hıd uyumlu tüketici denetimi aygıtı" yazan 2 tane aygıt göreceksiniz bu aygıtlardan en üsttekini devre dışı bırakın.

Eyvallah sayende çözdüm 90 FPS alıyorum.

Selam uzun yıllar sonra nostalji için prototype indirdim fakat kasma sorunu yaşadım çözümünü de forumlarda bulamadım. Uzun bir araştırma sonucunda çözdüm sıkıntı dediklerimi uygularsanız hiçbir sorun kalmayacağını umuyorum.

Öncelikle yukarıdaki linkteki dosyayı indirip oyun klasörüne atın bu dosya oyunu 1280x720'den daha yüksek çözünürlükte oynamanızı sağlar.

2. olarak da Aygıt Yöneticisi'ni açın ve oradan insan arabirim aygıtları'na tıklayın sonrasında da ise burada "hıd uyumlu tüketici denetimi aygıtı" yazan 2 tane aygıt göreceksiniz bu aygıtlardan en üsttekini devre dışı bırakın.

Selam kanka ben insan arabirim aygıtlarına baktım dediğin şey gözükmüyor laptop oldugu için mi 3 sene geçmiş soruyorum ama çözümünü biliyor musun?

Geri
Yukarı