Çözüm Prototype 2 kasma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

PunPun

Hectopat
Arkadaşlar uzun uğraşlarım ve çabalarım sonucunda Prototype 2 kasma sorununu çözdüm (bende çözüldü). Arkadaşlar aşırı kolay tek cümlede anlatıyorum. Oyunu açıyoruz görev yöneticisini açıyoruz ve oyuna sağ tık yapıp (görev yöneticisinde sağ tık) ayrıntılara gidiyoruz son olarak ayrıntılar bölümünde oyuna tekrar sağ tık yapıp önceliği ayarlayı seçiyoruz oradan da yükseği seçiyoruz. Veeee pufff, sorun falan kalmadı:D

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar fark etti mi? Oyunu oynamayalı bayağı oldu, demek oyunun sorunu.
Oyunda büyük bir bellek sızıntısı varmış normalde çoğu kullanıcı 100 fps'i geçebilecekken örneğin nvidia gtx 650 ekran kartına sahip olan biri oyunu 300 fps'e kadar oynayabilir yapımcılarda ilk başlarda oyunun optimizasyonunda herhangi bir şey farketmemişler gayet normalmiş ama oyuna getirilen herhangi bir ekleme oyunda bellek sızıntısını ortaya çıkarmış şu an oyunu 1050 Tİ ve daha yükseği bir ekran kartına sahip olarak oyunu akıcı şekilde oynayabiliyor oyuncular.bende bunu yaparak azda olsa eski ekran kartlarına yardımım olsun istedim evet ve bunun iççin internetten eski bir ekran kartı getittirdim bu nereden aklıma geldi bilmiyorum hissetmiş olabilirim:D.ancak bellek sızıntısı hala var bu sırada sadece %21 oranında sızıntıda azalma gözüküyor.benim yaptığım işlemi yaptıktan sonra .NOT:ÖNCELİĞİ DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA BAZI ARKADAŞLARIMDA ULTRA AYARLARA ÇEKTİKLERİ ZAMAN GRAFİKLERR OYUN HATA VERİYORMUŞ YANİ EKRAN KARTINIZ İYİ İSE ÖNCELİĞİ DEĞİŞTİRMEYİN SAKIN RİSK ALMAYIN:) iyi eğlenceler pofuduk ve tatlış oyunumuzda çocuklara dodndurma dağatabilirsiniz :d

Geri
Yukarı