Prototype 2 %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

2009 yılında Prototype 1'in başarısından sonra Radical Entertainment'ın son oyunu olan Prototype 2'nin Türkçe yamasına 1 Haziran 2021'de başladık ve 8 Ağustos 2021'de çevirisini ve testini tamamlayıp yayınladık.

Yamayı uygulamamızdan üyelik sistemiyle erişebilirsiniz

p2-1.jpg

p2-2.jpg

p2-3.jpg

p2-5.jpg

p2-6.jpg

p2-7.jpg

p2-8.jpg

p2-9.jpg

p2-11.jpg

Prototype 2'de bulunan Prototype 1'in yaklaşık 2 dakikalık hikaye özetini Türkçe yamalı halde izleyebilirsiniz. (Prototype 1 sürprizbozanı içerir.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık. %59 konusunu ne zaman açacaksınız? Her şeye abone olmaktan ve para vermekten bıkan gençlik oyun oynamak için bir de size mi abone olacak? Gönüllülük veya bağış sistemi yetmedi, sabit fiyattan satış bile değil yani. Sürekli bir abonelik ise bence yanlış.

Son düzenleme:
Elinize sağlık. %59 konusunu ne zaman açacaksınız? Her şeye abone olmaktan ve para vermekten bıkan gençlik oyun oynamak için bir de size mi abone olacak? Gönüllülük veya bağış sistemi yetmedi, sabit fiyattan satış bile değil yani. Sürekli bir kırbaç gibi.
Öncelikle görüşleriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Tek konu olacak, yama ilerledikçe konu güncellenecek.

Yamamızı kullanan kişiler bize her ay abone olmak zorunda değiller çünkü kullanıcılar, abone olduktan sonra yenilemeyi iptal edebilir ve kurulu olan yamalarını abonelik bitse bile kullanabilirler.

"Gönüllülük ve bağış sistemi yetmedi" gerçekten çünkü daha önceden ücretsiz, bağışa açık yamalar yayınladık ve gelen bağışlar üç haneli rakamları geçemedi. Bize üye olan kişilerin çoğu genç arkadaşlar evet ama bünyemizde bulunan çoğu çevirmenler de genç ve yine bir çoğu üniversite çağlarında, ceplerine harçlık çıkarmak için acemi çevirmenlik yapıyorlar.

Bünyemizde yaklaşık 45 kişi bulunuyor. Eğer dediğiniz gibi gönüllülük ve bağış sistemi gibi bir şey yapsak (daha önce yapmıştık zaten) bu 45 kişinin emeklerinin karşılığını vermek neredeyse imkansız olurdu.

İki tarafın da imkanlarına uygun bir sistem hazırladığımızı düşünüyoruz. Yine bir fikriniz ve eleştiriniz olursa rahatlıkla ifade etmenizi isteriz :)

Son düzenleme:
Elinize sağlık. %59 konusunu ne zaman açacaksınız? Her şeye abone olmaktan ve para vermekten bıkan gençlik oyun oynamak için bir de size mi abone olacak? Gönüllülük veya bağış sistemi yetmedi, sabit fiyattan satış bile değil yani. Sürekli sömürü.

Oyun servislerindeki gibi bir kütüphane mantığıyla ortalama 5 lira gibi bir fiyattan yamalar satılabilir bana kalırsa. Bu aylık ödeme mantığı birçok insanı itiyor.

Anılarım canlandı 3-4 yıl önce arkadaşım bize gelirdi sabahlardık bu oyunda. Elinize sağlık.

Oyun servislerindeki gibi bir kütüphane mantığıyla ortalama 5 lira gibi bir fiyattan yamalar satılabilir bana kalırsa. Bu aylık ödeme mantığı birçok insanı itiyor.
Mesela ben. 5 ya da 50 TL'si değil mesele. Ben abonelik saçmalığından bıktım. Bana al bu çeviri 50 TL densin, ben alıp kafam rahat oynayayım. Nereye abone olacağımı şaşırdım artık.

Mesela ben. 5 ya da 50 TL'si değil mesele. Ben abonelik saçmalığından bıktım. Bana al bu çeviri 50 TL densin, ben alıp kafam rahat oynayayım. Nereye abone olacağımı şaşırdım artık.
Haklısınız. Kalitelerine laf yok ancak bir yama için abonelik açmak bana göre de saçma.

Geri
Yukarı