Çözüldü Prototype save yükleyince çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ceix

Hectopat
Arkadaşlar Prototype'da "devam et"e basıp save dosyama tıklıyorum ve sonra çöküyor. Process Monitor ile de hata raporu oluşturamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oluyor hocam bazen nedenini bende bilmiyorum. Save alırken belki oyundan direk çıkış yapılınca bozulmuş olabilir. Oyun eski oyun yeni işletim sistemiyle bir uyumsuzluk yaşamıştır belki.

1 tanesinde animasyon bile girmeden çöküyor bir tanesinde animasyon giriyor 2 saniye sonra çöküyor.

Şimdi çözümüm şu oldu yeni dedim kendi elimle kaydettiğim save i seçtim 1 dakika falan oynadım ana menüye çıkıp en son ki otomatik alınan save e girdim ve çökmedi.
3 saat önce almıştım save i neden böyle oldu ki.

İlk başlarda çökme yoktu oyundan çıkıp girince böyle oldu.
Oluyor hocam bazen nedenini bende bilmiyorum. Save alırken belki oyundan direk çıkış yapılınca bozulmuş olabilir. Oyun eski oyun yeni işletim sistemiyle bir uyumsuzluk yaşamıştır belki.

1 tanesinde animasyon bile girmeden çöküyor bir tanesinde animasyon giriyor 2 saniye sonra çöküyor.

Şimdi çözümüm şu oldu yeni dedim kendi elimle kaydettiğim save i seçtim 1 dakika falan oynadım ana menüye çıkıp en son ki otomatik alınan save e girdim ve çökmedi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı